16 YAŞINDAYIZ

İLKHABER Gazetesi 16 yaşında. Siz değerli okurlarımızın desteğiyle geldik bu günlere. Öncelikli olarak; umutla çıktığımız bu yolda 16 yıldır bizleri yalnız bırakmayan, desteğini esirgemeyen, bizimle hep el ele olan siz değerli okurlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum.

16 yıldır çizgimizi bozmadık.  Doğrudan, güzellikten, iyilikten, birlikten, bütünlükten, kardeşlikten ödün vermeden sürdürdük yayın hayatımızı.

Kardeşliğimizin pekişmesi, ülkemizin dünyada hak ettiği o en güzel yerde olabilmesi için çalıştık.

Atalarımızdan emanet aldığımız bu güzel ülkemizi, bizden sonraki nesillere   daha güzel, daha temiz, daha gelişmiş, daha refah bırakmayı görev bildik.

Herkesin işine, aşına, ekmeğine saygı duyduk, yüreğimizden merhameti eksik etmedik.

Harcı sevgi, saygı ve dostlukla karılan temelin gücüne inandık. 16 yıldır bizden sevginizi ve dostluğunuzu esirgemeyen siz değerli okurlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz.

Daima devletimizin yanında yer aldık, devletimizin gücüne inandık.  Çünkü devleti güçlü olmayan bir milletin geleceği olamayacağı bilincindeyiz.  Milleti güçlü bağlarla birbirine bağlanmayan ülkelerin, ayakta kalamayacağı inancındayız.

 Bu ülkenin bir evladı olarak üzerimize düşen görevi layıkıyla yerine getirmek için bütün gücümüzle çalıştık, çalışmaya devam edeceğiz. Sevgiyle kalın, sağlıkla kalın.

Halil ARSLAN

YORUM EKLE

banner2