banner6

Narko faaliyetleri kapsamında 609 kişi bilgilendirildi

-Adana’da vatandaşların uyuşturucu ile mücadelede genel kolluk kuvvetlerine yardımcı olmaları amacıyla yürütülen Narko Faaliyetleri kapsamındaki çalışmalar devam ediyor.

Narko faaliyetleri kapsamında 609 kişi bilgilendirildi

Bayram BULUT

ADANA (İLKHABER)-Adana’da vatandaşların uyuşturucu ile mücadelede genel kolluk kuvvetlerine yardımcı olmaları amacıyla yürütülen Narko Faaliyetleri kapsamındaki çalışmalar devam ediyor.

Adana Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerin tarafından tarafından yürütülen Narko Rehber Eğitimleri, En İyi Narkotik Palisi Anne Eğitimleri, Bilgilendirme faaliyetleri ve UYUMA Uygulaması ile ilgili olarak çalışmalar sürüyor. Vatandaşların uyuşturucu ve bağımlılığına karşı yapılan bilgilendirme ve bilinçlendirilmeleri hedeflenen çalışmalar doğrultusunda 08 Ağustos- 16 Ağustos 2021 tarihleri arasında yapılan haftalık faaliyetlerde, 2 Narko Rehber Eğitimleri gerçekleştirildi.

Bu eğitimlerde 70 kişi bilgilendirildi. En İyi Narkotik Polisi Anne Eğitimleri’nde ise bu hafta yapılan bir faaliyetle 9 anneye ulaşıldı. Bir haftada gerçekleştirilen 2 Bilgilendirme Faaliyetlerinde ise 530 kişiye ulaşıldı. Çalışmaların devam ettiği öğrenildi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42