banner6

Bu kadro Süper Lig’e çıkar

Devre arası sona erdi ve bu hafta yine futbol heyecanı başlıyor. Adana Demirspor devre arasında gerekli takviyeleri yaparak ikinci yarıya daha güçlü bir şekilde girecek. Dileğimiz ligi en iyi şekilde geçirmeleri..

Adana Demirspor sezonun ilk yarısını 6 galibiyet, 6 beraberlik ve 5 yenilgi ile 24 puan toplayarak 8.nci sırada tamamladı. Aldığı puan iyi.. İkinci yarı yakalayacağı bir seri ile bu sezon inşallah Süper Lig heyecanına ortak olacak.

Devre arası iyi bir kamp dönemi geçirdi ve flaş transferler yaptı. Kadrosuna 3’ü forvet ve biri kaleci olmak üzere 6 isim ekledi. Ligin en değerli oyuncularını barındıran Adana ekibi aldığı 6 futbolcunun toplam piyasa değeri 1.8 milyon Euro yani yaklaşık 12 milyon liralık bir transferden bahsediyoruz.

Devre arası transferlerde ilk imzayı Erkan Zengin, ardından Hasan Kılıç), Pa Amat Dibba, İbrahima Kone, Muhammed Şengezer ve son olarak da Mehmet Akyüz’ü kadrosuna kattı.

Tümü de iyi oyuncu. Şimdi Volkan Şen, Mehmet Akyüz, Erkan Zengin, Hasan Kılıç, İbrahima Kone, Pa Amat Dibba, Jakub Kosecki, Mehmet Uslu ve daha daha niceleri.. Hepsi de birbirinden önemli ve değerli bu futbolcuları bir arada görmek gerçekten müthiş bir şey..

Bu kadar güçlü kadronun olduğu yerde rekabet ve kalite çok yüksek olacaktır. Artık Adanalılar bundan sonra her maçta ayrı bir keyif ve heyecan yaşayacaktır. Bundan sonra hiçbir maç kaçırılmamalı, Demirsporumuza destek verilmelidir.

Bence bu kadro ile Süper Lig kesin diyebiliriz… Başarılar Adana Demirspor…

YORUM EKLE