banner6

Bu sene o sene olacak

Ligde ilk yarı geride kaldı ve Adana Demirspor 31 puan toplayarak 5’nci sırada yer aldı. Tabi sırlamada 5 diyoruz ancak lider ile arasında sadece 4 puan var. Yani 2,3,4’te bulunanlar ile arasında pek puan farkı yok. Birinin kaybedeceği 1 puan dahi dengeleri değiştirecek.

Sonuçta hedef belli.. Artık play-off istemiyoruz. Sonuçta play-off şansız geliyor. O nedenle bu sezon hedef şampiyonluk ve doğrudan Süper lig olarak rotayı belirledik. Sonuçta tam 26 yıllık bir hasretten bahsediyoruz.

Bu yıl o hasreti sona erdirmekten başka çare yok. Koca bir kulüp, müthiş bir geçmişi var ve sadece Adana değil, tüm Türkiye ve hatta dünyanın birçok yerinde hayranı, taraftarı olan bir kulüptür Adana Demirspor..

Adana Demirspor devler ligine katılırsa renk katacaktır bence ve herkes bunun farkında.. O nedenle artık Adana Demirspor’un süper Lig’de olması gerekiyor. Bu hafta ligin ikinci devresi başlayacak ve maraton kaldığı yerden devam edecek.

Her maç bir final, her maç devler ligin bir adım daha yaklaşmak demek bizim için.. Alınacak her galibiyet, her bir puan zirveye doğru tırmandıracak bizi.. Kaybedilecek tek puan dahi yok ve olmamalıdır da.. Sezon sonu artık paniklemeden, rahat bir şekilde yürümek istiyoruz hedefe doğru..

Kadro bence çok iyi, devre arası transferler de yapıldı.. Bence bu kadroyu durduracak ekip yoktur. Yani ligin en iyi kadrosu hazır ve bu kadro Süper Lig’e çıkacaktır.

Evet! Her şey hazır.. İkinci devre başlıyor ve rakip Bursaspor.. Bu maçla meşaleyi yakıp devler ligine adım adım gitmenin zamanı.. Bu sene o sen olsun artık…

YORUM EKLE

banner42