Değişim zamanı

Adana Demirspor, büyük umutlarla başladığı 2018-2019 sezonunu 58 puan ile 6. sırada tamamladı. Ayrıca bu yıl beşinci kez katıldığı play-off'ta Hatayspor’a son dakikalarda yediği gol ile kaybederek 25 yıllık Süper Lig özlemini önümüzdeki sezona bıraktı.

2018-2019 sezonu bitti ve şimdi tüm dikkatler yeni sezona çevrildi. Yeni sezon için daha iddialı bir takım kurmanın zamanı geldi.

Takım şuanda tatilde.. Şimdi merakla herkes yeni programı bekliyor. Bu ay içerisinde ve ya en geç Temmuz başı gibi yeniden bir araya gelmesi beklenen mavi-lacivertlilerin, Teknik Direktör Ümit Özat tarafından oluşturulacak program kapsamında yeni sezonun ilk hazırlık kampı için yeniden bir araya gelecek.

Artık 25 yıllık Süper Lig özlemini önümüzdeki sezon gidermek istiyoruz. Yeni sezon için ilk transferi olarak orta saha oyuncusu Nermin Hodzic’i ile 3 yıllık sözleşme imzalandı. Yani şimdiden hazırlıklar başladı.

Evet! Yeni sezon için geç kalmamak gerekir. Tüm takımlar transferler için arayış içerisine girmiştir. Adana Demirspor da çalışmalar başlayıp kamp dönemine tam kadro olarak çıkmalıdır…

 

YORUM EKLE