banner6

ADANAGİAD kent simgesi için başkanlardan destek istedi

Adana'nın marka değerini yükseltmek, tanınırlığını arttırmak ve kentin kalkınmasına katkıda bulunmak için hazırladıkları 'Simge Adana Projesi'yle ilgili çalışmalarını aralıksız sürdüren Adana Genç İş İnsanları Derneği (ADANAGİAD) Başkanı Halid Milli ve yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Kocaispir ile buluştu.

ADANAGİAD kent simgesi için  başkanlardan destek istedi

ADANA (İLKHABER) - Adana'nın marka değerini yükseltmek, tanınırlığını arttırmak ve kentin kalkınmasına katkıda bulunmak için hazırladıkları 'Simge Adana Projesi'yle ilgili çalışmalarını aralıksız sürdüren Adana Genç İş İnsanları Derneği (ADANAGİAD) Başkanı Halid Milli ve yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Kocaispir ile buluştu.

ÖNCE ZEYDAN KARALAR'I ZİYARET ETTİLER

ADANAGİAD Başkanı Halid Milli, Başkan Yardımcısı Enver Yılmaz, Genel Sekreter Cenk Yakın, Yönetim Kurulu Üyeleri Melda Kaya, Ali Bacaksızlar, Dinçer İşisağlam, Mustafa Şahbaz, Hakkı Mert Dağsuyu ve Murat Topuz ile Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ı makamında ziyaret etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'a 'hayırlı olsun' ve başarı dileklerini ileterek gösterdiği ilgi için teşekkür eden ADANAGİAD Başkanı Halid Milli, ADANAGİAD olarak ihtiyaç duyulan her alanda Adana'nın gelişmesi, kalkınması ve ilerlemesi için sorumluluk duygusuyla çaba gösterdiklerini belirtti.

PROJEYE DESTEK İSTEDİLER

Ziyarette Başkan Halid Milli, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte son Adana'nın marka değerini yükseltmek, tanınırlığını arttırmak ve kentin kalkınmasına katkıda bulunmak için hayata geçirdikleri 'Simge Adana Projesi'yle ilgili hazırlanan kataloğu Başkan Zeydan Karalar'a sundu. ADANAGİAD'ın daha önce Marinaport Projesi'ni yaşama geçirdiğini anımsatan Halid Milli, 'Simge Adana Projesi' ile de kent için yeni bir değer ortaya koymak istediklerini bildirdi.

"BU PROJEDEN YARARLANMAYA ÇALIŞACAĞIZ"

Kent simgesi olabilecek yapı ve alanların ortaya çıkması için uğraş verdiklerini ifade eden ADANAGİAD Başkanı Halid Milli, "Kent bilincimizi yükseltecek, şehrimize bakış açımızı değiştirecek ve yerel yöneticilerden beklentimizi yükseltecek bu önemli projeyi belediye başkanlarımıza anlatarak bilgilendirmek istedik. Sizlerin desteklerini bekliyoruz" dedi. Simge Adana Projesi kataloğunu inceleyip konuklarına teşekkür eden Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zeydan Karalar ise, "Sizleri kutluyorum. Elinize sağlık. Güzel bir çalışma yaptınız. Biz de bu projeden yararlanmaya çalışacağız" diye konuştu.

"OLUMLU BULUYOR, DESTEKLİYORUZ"

ADANAGİAD Başkanı Halid Milli ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Adana Büyükşehir Belediyesi'nin ardından Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Kocaispir'i de makamında ziyaret etti. ADANAGİAD'ın çalışmalarından söz edip Simge Adana Projesi'ni de anlatarak hazırladıkları kataloğu Başkan Kocaispir'e sunan ADANAGİAD Başkanı Halid Milli, "Adana için her zaman elimizi taşın altına koyuyoruz. Üzerimize düşen konularda işbirliğine hazırız. Kentimiz için geliştirdiğimiz Simge Adana Projesi için desteklerinizi bekliyoruz" şeklinde konuştu. ADANAGİAD'ın yeni dernek binasının da Yüreğir'de yapılacağını anımsatan ve Simge Adana Projesi dolayısıyla da kutlayan Başkan Kocaispir ise, "İş dünyasına uzak olmayan birisiyim. Şehrimizde bir şeyler üretmek, meselelere inovatif bakmak durumundayız. Adana hepimizin. Omuz omuza verelim. Simge Adana Projesi'ni de çok olumlu buluyor, destekliyoruz" dedi.

Simge Adana Projesi ile ilgili çalışmalarını sürdüren ADANAGİAD Başkanı Halid Milli ve Yönetim Kurulu Üyeleri, daha önce de Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin'i de ziyaret etmişti.

nurten


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER