Arkan temaslarını sürdürüyor

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mehmet Arkan, Hilvan kırsal mahallelerinde seçim çalışlarını sürdürüyor. AK aday Arkan, 1 Kasım seçimleri sonrasında istikrarın yeniden sağlanacağını söyledi.

Arkan temaslarını sürdürüyor

Sedat ATİLLA

ŞANLIURFA(İLKHABER) -

Hilvan’da her gittiği yerde AK Parti Hükümetinin yaptığı hizmetleri anlatarak, geçmiş seçimlerde olduğu gibi bu seçimden de zaferle çıkacaklarını belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mehmet Arkan, Hilvan ilçesine bağlı kırsal Keçiağzı, Geçitağzı, Çimdeli, Korgun, Argaç, Korkutlu, Nasrettin, Beceli mahallelerini gezerek, Mahalle Muhtarları ve vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gören Milletvekili adayı Arkan, kendilerine iletilen sorunların çözümü noktasında meclise güçlü girmeleri gerektiğini belirtti.

İstikrarın yeniden sağlanması, sorunların çözümü ve yatırımların devam etmesi için AK Partinin tek başına iktidar olması gerektiğini belirten Milletvekili adayı Arkan, “Hilvan’ın malumunuz kırsal mahallelerini gezmeye devam ediyoruz. Gezmeyeceğimiz köy kalmayacak, sıkmayacağımız el kalmayacak. Bugün hasta ziyaretlerine gittik, taziyelere geldik, hac vazifelerini yerine getiren hacılarımızı ziyaret ettik hayır dualarını aldık. Milletimizin bize karşı teveccühü gayet iyi. Milletimizin bize verdiği destek çok iyi. Allah hepsinden razı olsun. Sorunları yerinde dinliyoruz. Acil yapılması gerekenlere anında cevap veriyoruz.  Uzun vadede de inşallah bütün sorunları çözeceğiz” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2015, 15:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2