Başkan Çetin kirve oldu Çocuklar moral buldu

Çukurova Belediyesi tarafından tespit edilen 15 dar gelirli ailenin çocukları hijyenik ortamda uzman ekiplerce sünnet edildi

Başkan Çetin kirve oldu  Çocuklar moral buldu

 

 


ADANA (İHA) - Adana’da, Çukurova Belediyesi’nin dar gelirli ailelerin çocuklarına yönelik düzenlediği sünnet etkinliğine, Özel Medline Hastanesi de sponsor olarak destek verdi. Çukurova Belediyesi’nce tespit edilen 15 ailenin çocuğu hastanede, hijyenik ortamda uzman ekiplerce sünnet edilerek, erkekliğe ilk adımı attılar.
Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin de kirve olduğu çocuklara moral vererek, çeşitli hediyelerle mutlu olmalarını sağladı.
Başkan Soner Çetin, sosyal belediyecilik anlayışları gereği ilçedeki dar gelirli çocukların sünnetine maddi ve manevi destek olmak istediklerini belirterek, “Burada bir çok çocuğumuz erkekliğe ilk adımı attı. Onların gelecekte aileleri ve ülkemiz için hayırlı evlat olmaları dileğinde bulunurken Medline Hastanesi’ne de bu hayır işinde katkıda bulunmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.
Çocukların sünnet işlemlerinin Adana Özel Medline Hastanesi uzmanlarınca gerçekleştirdiği etkinlik sonrası, aileler erkekliğe ilk adım çocuklarıyla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2015, 15:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2