banner6

Beyin fırtınası mutlu kılıyor

Seyhan Belediye Başkanı Karalar, 96 mahalle muhtarıyla yaptığı haftalık toplantısını sürdürüyor

Beyin fırtınası  mutlu kılıyor

 

ADANA(İLKHABER) - Seyhan’da bulunan mahalle muhtarı ile gerçekleştirilen beyin fırtınalarına her hafta aralıksız devam edilirken mahallerde bulunan sorunlar bizzat Başkan Karalar’a iletilip anında çözülüyor.

SORUNLAR BEYİN FIRTINASINDA MASAYA YATIRILIYOR

Adana’nın Seyhan İlçe Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın ilçede bulunan 96 mahalle muhtarı ile düzenli olarak gerçekleştirdiği Beyin fırtınası toplantılarına devam ediyor. 15 mahalle muhtarı ile bir araya gelen Başkan Karalar’a mahalle muhtarları mahallerindeki sorunları iletirken Karalar’ın talimatı ile toplantıya katılan birim müdürleri ve başkan yardımcıları sorunları ivedilikle çözüyor. Böyle toplantıların çok önemli olduğunu ve sorunların ivedi çözümünde önemli olduğu belirten muhtarlar ise memnuniyetlerini dile getiriyor.

MUHTARLAR BİZİM MESAİ ARKADAŞIMIZ

Çalışmalarında muhtarların görüşlerine ve isteklerine önem verdiklerini belirten Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, muhtarların halka en yakın insanlar olduğunu ve kendilerinin de en yakın çalışma arkadaşı olduğunu söyledi. Başkan Karalar, “Yapı olarak halkın arasında dolaşmayı, halkla iç içe yönetim anlayışını benimsemiş bir insanım. Asla makam odasında değil vaktimin büyük bir bölümünü halkın arasında mahallerde çalışmaları bizzat denetleyerek geçiriyorum. Ama Seyhan büyük bir ilçe 96 mahallesi 800 bin nüfusu var ilçemizin gündüz nüfusu ise 1 milyon 500 bine ulaşıyor. Bu nedenle 96 mahalleyi aynı anda gezme gibi bir şansımız olmuyor. Muhtarlarımız ise halkla sürekli iç içe, sorunları biliyor, bizlere iletiyor ilgili birimdeki arkadaşlarda sorunu çözüyor. İşte bu nedenle muhtarlar bizim yol arkadaşımız ve beraber mesai yaptığımız kişilerdir. Ben buradan bir kez daha kendilerine teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2016, 13:02

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER