Çelikcan: 2017’ye umutla giriyoruz

Amaçlarının Yüreğir halkına daha fazla hizmet götürmek olduğunu belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan 2017 yılının ülkemize ve tüm dünyaya huzur ve mutluluk getirmesini temenni etti.

Çelikcan: 2017’ye  umutla giriyoruz

 ADANA(İLKHABER) - Amaçlarının Yüreğir halkına daha fazla hizmet götürmek olduğunu belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan 2017 yılının ülkemize ve tüm dünyaya huzur ve mutluluk getirmesini temenni etti. Hizmetlerini her yıl katlayarak sürdürdüklerini belirten Başkan Çelikcan ''Amacımız vatandaşlarımızın rahat ve huzurlu bir yaşam sürmeleri için çalışıyoruz.'' şeklinde konuştu.

 

2016 yılında ülkemizde ve bölgemizde birçok talihsizliğin yaşandığını belirten Yüreğir Belediye Başkanı Çelikcan yeni yıl dolayısıyla yayınladığı mesajda her yeni yılın, yeni umutları ve beklentileri de beraberinde getirdiğini belirterek, şunları söyledi:

''2017 yılına çeşitli beklentiler ve umutlarla girmekteyiz. Bunların en başında da ülkemizin kalkınması, refahı, huzuru, birliği ve dirliği gelmektedir. Diğer yandan dünyada ve bölgede yaşanan sorunların bir an önce çözüme kavuşturulup, bütün insanların barış ve huzur içerisinde yaşaması en büyük dileğimizdir. 

 

2017 yılında tüm insanların kavgadan uzak birlik ve beraberlik içerisinde kardeşçe yaşaması en büyük dileğimdir.  Bu duygu ve düşünceler içerisinde, tüm halkımızın ve değerli Yüreğirli hemşerilerimin yeni yılını içtenlikle kutluyor, sağlık, mutluluk, esenlik ve başarı dolu nice yıllar diliyorum.”

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2016, 16:00

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2