Çukurova GİAD 13. dönem olağan genel kurulunu gerçekleştirdi

Sakarya ile devam

Çukurova GİAD 13. dönem olağan genel kurulunu gerçekleştirdi

  ADANA(İLKHABER) - Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD) Başkanlığı’nı 2 dönemdir yürüten Ömer Faruk Sakarya, bir kez daha başkanlığa seçildi.

   Çukurova GİAD’ın 13’üncü dönem olağan genel kurulu dernek binasında yapıldı. Ali Refah Keskin’in divan başkanlığını yürüttüğü genel kurulda yönetim ve denetim kurulu raporlarının oylamaya sunulmasının ardından seçime gidildi. Tek liste ile yapılan seçimde Ömer Faruk Sakarya, 3’üncü kez Çukurova GİAD Başkanlığı’na getirildi. Sakarya başkanlığındaki yönetim kurulunda Hakan Burç, Rafet Milli, Gökalp Sofuoğlu, Z. Efsun Tekyeten, Ceyhun Baskın, Ömer Ertuğrul, Özer Canbulan ve F. Oğuzhan Ertem yer aldı.

   Seçimin ardından teşekkür konuşması yapan Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, 13’üncü dönemin yine ulusal ve uluslararası işlere imza atılacak dönem olacağını söyledi. Yeni dönemde de yönetim kurulu üyeleriyle birlikte özveriyle, üyelere ve Adana’ya layık olmak için çalışacaklarını vurgulayan Başkan Sakarya, “Bizden bugüne kadar ne beklendiyse aynıları beklensin. Çünkü, beklentileri yerine getirmeye devam edeceğiz. Erdoğan Malkoç’un sözünde söylediği gibi, kanatlarınızı açmadan ne kadar büyük olduğunuzu anlayamazsınız. Çukurova GİAD, geçtiğimiz 6-7 sene içerisinde kanatlarını açtı ve ne kadar büyük olduğunu gördü. Adana’ya ve Türkiye’ye kendisinin ne kadar büyük olduğunu da gösterdi. Biz Çukurova GİAD olarak 13’üncü dönemde de kanatlarımızı açmaya ve yüksekten uçmaya, üyelerimiz, kentimiz ve ülkemiz için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

   DİĞER KURULLAR

   Genel kurulda Haysiyet Divanı Kazım Tosun, Ali Fuat Çerçer ve Ahmet Han Alpman’dan oluştu. Denetleme Kurulu üyeliklerine ise Ahmet Kılavuz, Kerem Dolar ve Mert Levent seçildiler. Yüksek Danışma Konseyi’nde ise İlhami Günsel, İbrahim İnan, Selçuk Tanrısever, Tarkan Kulak, Ayhan Şenbayrak ve Hakan Çelik görev aldılar.

 

 

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2017, 14:13

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2