banner6

Ders almıyoruz

Adana Baro Başkanı Küçük, bayramlaşma töreninde 64 insanın öldüğü trafik terörüne dikkat çekti

Ders almıyoruz

 

ADANA(İLKHABER) - Adana Barosu tarafından düzenlenen geleneksel bayramlaşma töreni adliye binası içerisinde yer alan Mahmut Esat Bozkurt Salon´unda gerçekleştirildi.

Adana Baro Başkanı Av. Veli Küçük ile çok sayıda avukat bayramlaşmaya katılım gösterdi.

Bayramlaşmada kısa bir konuşma yapan Adana Baro Başkanı Av. Küçük, katılanların bayramlarını kutladı ve yaz dönemine girilirken iyi tatiller diledi.

Av. Küçük, "Ülkede yaşanan son terör olayları, bombalamalar nedeniyle ocaklara ateş düşüyor. Bu acı olaylardan dolayı bayram kutlamanın da üzülerek belirtmek gerekirse bir anlamı da kalmıyor. Ama yine biz hukukçular olarak umudumuzu koruyor, iç barış, toplumsal huzur ortamının tesis edilmesi için ülkeyi yönetenlere bir kez daha sesleniyoruz: yeter artık! akan kanı durdurun. " diye konuştu. 
Ülkede bayram tatili sürecinde trafik kazalarında 64 insanımızın hayatını kaybetmiş, 350 insanımızın da yaralanmış olmasından duyduğunu üzüntüyü de vurgulayan Av. Küçük, "Maalesef, yaşanan kazalardan ders almıyoruz. Temennimiz bayramı bayram coşkusuyla yaşayacağımız günlere kavuşmaktır." diye konuştu. 

Daha sonra ise meslektaşlarımız bayramlaştı. Bayramlaşmaya, Adana Barosu Yönetim Kurulu Üyeleri Av. Furkan Kılıç ve TBB Delegesi Av. Badegül Bozkurt Uludağ da katıldı.

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2017, 17:41

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER