banner6

İhtiyaç sahiplerinin umudu Hanımeli İhtiyaç Bankası

Mersin’in Anamur İlçesi’nde kurulduğu günden beri ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza elini uzatan Hanımeli İhtiyaç Bankası, yardımlarını sürdürüyor.

İhtiyaç sahiplerinin umudu Hanımeli İhtiyaç Bankası

Mehmet ŞAHİNCİLEROĞLU - Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’nin en önemli sosyal projeleri arasında yer alan ve 4 yıl önce hayata geçirilen Hanımeli İhtiyaç Bankası, durumu kötü olan vatandaşlarımıza yardım elini uzatmaya devam ediyor. Anamur’un merkezi başta olmak üzere, özellikle köylerdeki muhtarların belirlediği ihtiyaçlı vatandaşlarımıza yapılan yardımları Hanımeli İhtiyaç Bankası’nda çalışan Kazım Yıldız, Hanımeli İhtiyaç Bankası aracı ile evlerine kadar götürüyor. Bugüne kadar 15 bine yakın ihtiyaç sahibi vatandaşa elini uzatan Hanımeli İhtiyaç Bankası’nda giyimden gıdaya, beyaz eşyadan kırtasiyeye kadar her çeşit ürün bulunuyor. İhtiyaç sahibi vatandaşlar, “Anamur Belediye Başkanımız Mehmet Türe’den Allah razı olsun. Başkanımızı çok seviyoruz. Başkanımız sayesinde alamadığımız ihtiyaçlarımızı Hanımeli İhtiyaç Bankası’ndan alabiliyoruz. Bu bizi çok mutlu ediyor. Allah başkanımızı başımızdan eksik etmesin.” dediler.

Ayrıca vatandaşlar, Hanımeli İhtiyaç Bankası’ndan evlerine kadar hiçbir ücret almadan aldıkları eşyaları götüren Kazım Yıldız’a da teşekkür ettiler.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2014, 17:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42