banner6

Kamu müteahhitlerinden Vali Coş'a ziyaret

Adana Kamu Müteahhitleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (AKAMDER) Başkanı Mustafa Karslıoğlu, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Vali Hüseyin Avni Coş’u Makamında ziyaret etti.

Kamu müteahhitlerinden Vali Coş'a ziyaret


  ADANA (İHA) -   Ziyarette konuşan AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu, yönetim kurulu üyelerini tanıtarak derneğin çalışmaları hakkında Vali Coş’a bilgi verdi.
  AKAMDER Başkanı Karslıoğlu, kamu kuruluşlarında iş yapan müteahhitlerin yaşamış olduğu sıkıntılardan bahsederek, Vali Coş’dan yardım istedi.
  Vali Coş ise, Adana’nın gelişmesi ve kalkınması konusunda taş üstüne taş koyan herkesin yanında ve destekçisi olduklarını söyledi.
  Kamu kuruluşunda yada özel sektörde iş yapan müteahhitlerin önündeki engellerin kaldırılmasına değinen Vali Coş, “Müteahhitlerin almış oldukları işleri hızlı bir şekilde tamamlaması konusunda yasaların öngördüğü çerçevede her türlü kolaylığı göstermeye çalışıyoruz. Yine müteahhitlerin kamu kuruluşunda yaşadığı sorunlar varsa bunların giderilmesi için gerekli çalışmalar yapılır. Amacımız kamu hizmetinin hızlı ve başarılı bir şekilde yerine getirilmesidir” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2014, 17:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER