banner6

Kutlu yürüyüşe devam

Yüreğir Belediye Başkanı Çelikcan, AK Parti 2. Büyük Olağanüstü Kongresi’nde başkan seçilen ve hükümeti kurmakla görevlendirilen Yıldırım’ı kutladı:

Kutlu yürüyüşe devam

 

 

 

 

ADANA(İLKHABER) - Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan AK Parti 2. Büyük Olağanüstü Kongresinde tüm delegelerin oyunu alarak AK Parti Genel Başkanı seçilen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan 65.ci hükümeti kurma görevini devralan Binali Yıldırım'ı kutladı. Kutlu Yürüyüş'ün Binali Yıldırım ile devam edeceğini belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, ”Türkiye'nin en uzun Ulaştırma Bakanı olarak görev yapan karayolları,  hava, deniz ve demiryollarında yaptığı çalışmalarla ülkemize büyük eserler kazandıran mega projelerin sembol ismi Binali Yıldırım'ın AK Parti Genel Başkanı seçilmesi ve Başbakan olması hepimizi mutlu etmiştir.” şeklinde konuştu.

 

Türkiye'nin, kesintisiz 14 yıllık AK Parti iktidarı ile birçok ilkleri yaşadığını belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, şunları söyledi:

 “AK Parti Kurucu Liderimiz, Kurucu Genel Başkanımız ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 'halka hizmet hakka hizmet' anlayışıyla ve mega projeleri devam ettirerek halktan aldığı büyük destekle kutlu yürüyüşüne devam etmektedir. AK Partinin yolu milletin sesidir.  

 

Yapılan olağanüstü kongrede MKYK giren ve kabineye seçilenleri de yeni görevinde başarılar diliyorum. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da AK Parti Hükümetinin hizmet odaklı siyaseti Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde kesintisiz devam edecektir.”

 

ADANA YİNE GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE TEMSİL EDİLİYOR

 

AK Parti Adana Milletvekili Ömer Çelik'in Avrupa Birliği Bakanı olarak, Fatma Gül Demet Sarı' nın AK Parti MKYK' de olmasının Adana için çok önemli olduğunu belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, ” AK Parti'nin kurulduğu günden bu yana önemli görevlerde bulunan Ömer Çelik'in yeni kabinede Avrupa Birliği Bakanlığına getirilmesi bizleri mutlu etmiştir. Birikimli ve deneyimli bir siyasetçi olan AK Parti Adana Milletvekili Ömer Çelik'e  ve MKYK görev yapacak olan Fatma Gül Demet Sarı'ya da yeni görevinde başarılar diliyorum. Hükümet nezdinde de Adana yine güçlü bir şekilde temsil edecektir.” diye konuştu.

Çelikcan, AK Parti hükümetinin kutlu yürüyüşünün devam edeceğini, yeni kabinenin ülkemize hayırlar getirmesini de sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2016, 16:39

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER