banner6

MÜSİAD’dan Valilik Ziyareti

Son yayımlanan valilik kararnamesiyle Şanlıurfa'ya atanarak göreve başlayan Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük’e MÜSİAD Şanlıurfa Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri,Şube Başkanı Abdurrahman Yetkin başkanlığında ziyaret gerçekleştirdi.

MÜSİAD’dan Valilik Ziyareti


 

SEDAT ATİLLA

ŞANLIURFA-Ziyarette Başkan Yardımcıları Mehmet Çalışkan,Mahmut Çiçek,Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Boz,Mithat Arhan,Gençlik Kurulu Başkanı Metin Kürkçüoğlu,MÜSİAD Üyesi Sıtkı Aloğlu da hazır bulundu.

Gerçekleşen tanışmanın ardından MÜSİAD Şube Başkanı Abdurrahman Yetkin,Vali Küçük’e ziyaretleri kabulünden dolayı teşekkür ederken,MÜSİAD ve Genç MÜSİAD hakkında bilgi verdi.Başkan Yetkin,çalışmalar hakkında da bilgi verirken,gerçekleştirmeye çalıştıkları “Eğitim Projesi” ile ilgili de konuyla ilgili projeyi olgunlaştırmaya çalıştıklarını,gelişmeler ışığında kamuoyunu bilgilendirmeye yönelik çalışma içinde olduklarını da belirtti.

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük ise yapmış olduğu değerlendirmede MÜSİAD Yönetim Kurulu’nun yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek MÜSİAD’ın çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretin sonunda MÜSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Abdurrahman Yetkin,Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük’e MÜSİAD’ın çalışmalarından olan Araştırmalar Raporu ve Çerçeve Dergisi ile 3.Dönem Genel Başkanı Dr.Ömer Bolat ve 4.Dönem Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan’ın kaleme aldıkları kitaplardan oluşan bir dizi kültür yayınlarını hediye ederek,yeni görevlerinde başarılar dilediğini temenni etti.

Yapılan ziyaret karşılıklı iyi niyet temennilerinin ardından toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2014, 18:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42