banner6

Necmettin Erbakan Adana’da anıldı

Anadolu Gençlik Derneği Adana Şubesi, Erbakan Haftası nedeniyle Seyhan Kültür Merkezi’nde düzenlenen bir törenle, Milli Görüş’ün lideri Necmettin Erbakan’ı andı

Necmettin Erbakan Adana’da anıldı

ADANA(İLKHABER) - Büyük ilgi gören ve vatandaşların “Mücahit Erbakan” diye slogan attığı etkinliğe Saadet Partisi Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Yakup Budak, SP YDK Üyesi Süleyman Çalışkan, SP Hatay BB Başkan Adayı Dr. Necmettin Çalışkan, SP Adana İl Başkanı Mustafa Gözütok, AGD Şube Başkanı Abdulaziz Kıranşal, DİN-BİR-DER Adana Şube Başkanı Bilal Düzbayır, EHAD Adana Şube Başkanı Emrullah Sarman, ÖĞDER Adana Şube Başkanı Ekrem Ulu,  Cansuyu Adana Temsilcisi Abdurrahman Alcan, ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan,  ,Ehl-i Sünnet Alimleri Birliği Adana Sorumlusu Abdullah çalışkan, SP İlçe Belediye Başkan Adayları ve çok sayıda misafir katıldı.

Program AGD Adana Şubesi bünyesinde bulunan Davet ve İslami İlimler Araştırmalar Merkezi (DAİM) öğrencilerinden Bayram Genç’in Kur’an tilavetiyle başladı. Ardından Erbakan’ı anlatan sinevizyon gösterimi yapıldı. Duygusal anların yaşandığı sinevizyon gösteriminden sonra Necmettin Erbakan ile yıllarca omuz omuza siyaset yapan dava arkadaşları Saadet Partisi Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Yakup Budak ve SP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Necmettin Çalışkan birer konuşma yaptı. Etkinliğin sonunda ise ilahi ve ezgiler okundu. Mustafa Özcan Güneşdoğdu’nun Erbakan’a yazığı “Hocam” adlı parçası böyük ilgi gördü.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2014, 16:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42