banner6

ODA SEÇİMLERİNİN GALİBİ NİYAZİ GÖĞER OLDU

İnci Oteli’nde yapılan oda seçimlerine ilgi çok büyük oldu. Adana’nın bütün esnaf oda başkanları bu seçimi yakından takip etti. Üyeler oy kullanmak için birbirleriyle yarıştı.

ODA SEÇİMLERİNİN GALİBİ  NİYAZİ GÖĞER OLDU


 

 

 Adana tarihinde bir ilk yaşandı ve Oda seçimlerine katılım çok büyük oldu. Uslu ve Göğer çekişti. İpi göğüsleyen taraf 166 oy alan Niyazi Göğer oldu.


 

Adana tarihinde görülmemiş bir centilmenlik seçimi İnci Oteli’nde yaşandı. Özel Halk Otobüçüleri Oda Başkanı Mustafa Uslu ve 59. No’lu Halk Otobüsleri Koop. Başkanı Niyazi Göğer arasında çekişmeli yaşandı. Göğer seçimleri kazanması durumunda esnafın içinde bulunduğu sıkıntıları bertaraf edeceğini, bir disiplin geleceğini, derli toplu olacağını kaydetti. Uslu ise mevcut şartlar içerisinde esnafın sorunlarını ilgili mercilere taşıdıklarını kaydetti. Halk Otobüsçüleri Oda seçimlerine heyecan kat sayıya çıkarak 328 üye katılmasına neden oldu. Uslu 156, Göğer 166 oy alarak bu seçimlerden zaferle çıkmasını bildi.


 

İnci otelinde Adana tarihinde görülmemiş bir centilmenlik seçimi yaşandı. Bir yandan yılların deneyimli başkanı Özel Halk Otobüsçüleri Oda Başkanı Mustafa Uslu ve onun ekibinden Muhammed Yalçın’a karşı Niyazi Göğer ipi göğüsleyen taraf oldu. Her iki başkanda olumlu mesajlar vererek Adana tarihine geçti.

Salonda bir konuşma yapan Niyazi Göğer: “Otobüsçüler odası üyeleri benim nasıl bir başkan olduğumu çok iyi bilirler. Ben biraz sert biriyimdir. Disiplini severim. Esnafların sorunları için her pltaformda çözüm yollarını arayacağım. Çözmeden bana uyku haram. Mesela odaya ödenen üye aidatları var. Koop. Başkanı olarakta bu aidatları ödüyoruz. Ben seçimleri almam dahilinde söz veriyorum evrak parasını dahi üyelerimizden almayacağız. Hayali üyeleri kayıttan düşüreceğim. Her yıl bir kezde olsa bir araya gelip kendi imkanlarımızla esnaflara yemek vereceğim. Seçimler 4 yılda bir yapılıyor. İlk iki yılımda başarısız olursam söz veriyorum ikinci yılında bu görevimi bırakacağım. Mustafa Uslu benim başkanım ve ağabayim, neden aday olduğuma gelirsek, odaya bir hareketlilik gelsin diye aday oldum. Bu bir hizmet yarışıdır. Kazanırsamda, kaybetsemde elini öpeceğim. Bu bağlamda Adana hemşerilerimize en güzel kaliteli hizmeti esnafımızla birlikte vereceğimize, iki üç ay kısa zaman içerisinde tüm araçlarımıza kamera taktırıp, emniyetimize yardımcı olacağımıza, faili meçhul olaylara önleyeceğimize, hırsızlık ve bir takım nohaş olayların önüne geçecemize ve suçların azalacağına katkımızın olacağına kanaatindeyim. Şu an esnafımız zor durumda, inşallah 1 Nisan’da yeni gelecek Belediye Başkanımızla birlikte esnafımızında bazı sorunlarını çözeğiz.

***

Adana tarihinde görülmemiş oda seçiminde nezaket, saygı , hoşgörü ve centilmenlik yarışı vardı. Adana’nın özlediği tabloyu Niyazi Göğer ve ekibi bunu sağlıyordu.

NİYAZİ GÖGER’İN EKİBİ:

Niyazi Göğer Başkan, Veli Durak Başkan Yardımcısı, Yakup Karaboyun, Hasan Ali Doğan, Hüseyin Bahçe, Mehmet Gül ve Reşit Işıl’dan oluşuyor.


 


 


 


 

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2014, 18:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42