banner6

Şanlıurfa’dan Mardin’e gelin geldi

Şanlıurfa’dan Mardin’e gelin geldi

ADNAN AVUKA 

MARDİN(İLKHABER)- AK Parti Mardin İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Hakimoğlu ve iş adamı Mehmet Hakimloğlu’nun yakışıklı oğlu Sefa ile Şanlıurfa‘nın köklü ailelerinden Ömer Kılıç’ın dünyalar güzeli kızı Elif muhteşem bir düğün töreniyle dünya evine girdi.

 Alihansoy Düğün Sarayı’nda yapılan düğün törenine,  her iki ailenin dost ve akrabalarının yanı sıra  iş ve siyaset dünyasından çok sayıda davetli katıldı. 

Düğüne Mardin Valisi Mustafa Yaman ve eşi Gülseren Yaman, Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı, Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, Ömerli Belediye Başkanı Hüsamettin Altındağ, Yeşilli Belediye Başkanı Hayrettin Demir, Dargeçit Belediye Başkanı Mehmet Cüneyt Aksoy ,STK temsilcileri, siyasetçiler, gazeteciler, kanaat önderleri,  Ankara, İstanbul, Adana, Mersin ve Türkiye’nin çeşitli illerinden  çok sayıda konuk katıldı. 

ELİF İLE SEFA’NIN NİKAHLARI YAPILDI

Alihansoy düğün sarayında  yapılan düğünde Elif ile Sefa’nın nikahlarını Mardin Artuklu Belediyesi nikah memuru kıydı. Genç çiftin nikah şahitliğini   Mardin Valisi Mustafa Yaman, Artuklu Belediyesi Başkanı Abdulkadir Tutaşı, Hüseyin Hakimoğlu, Nurettin Oğuz, Zeki Kılıç ve  Mehmet Ali Alpcan yaptı.   Evlilik cüzdanı gençlere Vali Yaman verdi. 

VALİ GENÇLERİ KIRMADI

Düğünde halaya kalkan gençler  Vali Mustafa Yaman ile Yeşilli Belediye Başkanı Hayrettin Demir’i de davet etti. Gençleri kırmayan Vali Yaman ile Başkan Demir, gençlerle birlikte halay çekti.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42