Sözlü: Mazeret değil, hizmet ürettik

Başkan Sözlü MHP Genel Başkanı Bahçeli’yi Büyükşehir Belediyesi önünde çiçeklerle karşılayıp, konuk etti, hizmetlerini anlattı

Sözlü: Mazeret değil, hizmet ürettik

 

 

 

 

ADANA(İLKHABER)-Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü ziyaret etti. Büyükşehir Belediye Başkanlığı makamında gerçekleşen ziyarette, MHP Genel Başkanı-Türkmenbeyi Devlet Bahçeli’yi, kendi memleketi Adana görmekten onur ve şeref duyduklarını belirten Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, belediye yapısı ve hayata geçirilen projelerle ilgili brifing verdi. Adana Büyükşehir Belediyesi’ni büyük borç yüküyle devraldıklarını ve yasayla, hizmet alanının vilayet geneline yayıldığını kaydeden Başkan Hüseyin Sözlü, “Borç var fakat bizler, Zat-ı Ali’nizin bize ilettiği millete hizmet etme ve değer katma direktifleri doğrultusunda çalışarak, büyük yatırımlar gerçekleştiriyoruz. Kesinlikle mazeret üretmiyoruz. Zorluklardan yılmıyoruz ve özkaynaklarımızı artırarak hizmet etmeye devam ediyoruz” dedi.

 

Adana Büyükşehir Belediyesi olarak, Milliyetçi Hareket ilkelerine layık, model teşkil edecek şekilde belediyeciik hizmetlerimizi sürdürüyoruz ve göreve başladığımızın üzerinden henüz 1 buçuk yıl geçmesine rağmen, geçmişle kıyaslanmayacak oranda hizmet üretmeye ve yatırım yapmaya başladık” diye konuştu.

 

Başkan Sözlü daha sonra, Adana Büyükşehir Belediyesi’nin 1 buçuk yıllık icraatlarından oluşan görüntüleri Devlet Bahçeli ve konuklara izletti, verilen hizmetin ayrıntılarıyla ilgili bilgi aktardı.

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Adana Büyükşehir Belediyesi Şeref Defteri’ni de imzaladı.

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2015, 15:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2