banner6

Vali Küçük göreve başladı

Vali İzzettin Küçük besmele çekerek görevine başladı ‘Amacımız insanımızın yüzünü güldürmek, mutluluk ve refahını arttırmak’ dedi.

Vali Küçük göreve başladı

SEDAT ATİLLA

ŞANLIURFA

 

  İçişleri Bakanlığının Valiler kararnamesiyle, Karabük Valiliğinden Şanlıurfa Valiliğine atanan İzzettin Küçük, yeni görevine başladı. Bugün Havayoluyla Şanlıurfa’ya gelen Vali İzzettin Küçük’ü GAP Havaalanında Vali Yardımcısı Ramazan Seçilmiş, Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül, İl Jandarma Komutanı Serman Kömürcü ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu karşıladı. Vali İzzettin Küçük daha sonra Şanlıurfa Valiliğine gelerek, burada kendisini karşılayan kamu kurum müdürleri ve valilik personeli ile tokalaştı. Şanlıurfa Valiliği Şeref Defterini de imzalayan İzzettin Küçük, Gazetecilere açıklama da yaptı.

 

Her kesimle görüşeceğim.

 

Açıklamasında birlik ve beraberlik mesajları veren Vali İzzettin Küçük tarih boyunca kendini tarım, kültür-sanat ve her alanda ispatlamış olan bir kente geldiğini bildiğini ifade etti. Şanlıurfa’da geçmişte görev yapmış tüm valilere teşekkür eden İzzettin Küçük ‘Bir bir bayrak yarışı. Bu bayrağı, hizmeti daha yukarıya taşımak için elimden gelen tüm gayreti göstereceğim. Her kesimle görüşecek, fikirlerine başvuracağım. Allah utandırmasın’ şeklinde konuştu.

 

Vali İzzettin Küçük, Valilik Şeref Defterine ise şunları yazdı;

 

27.02.2014 tarihinde Şanlıurfa Valiliği görevine başladım. Allah’tan güzel işler yapmamı nasip etmesini niyaz ediyor, tüm Şanlıurfa halkını saygı ile selamlıyorum.’

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2014, 18:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER