banner6

Yeldan: Bayramlar adalet ve hukukun zirveye çıktığı günlerdir

Adana Cumhuriyet Başsavcısı Yeldan, yargı mensuplarıyla bayramlaştı ve milli değerleri bol bol yaşadıklarını vurguladı:

Yeldan: Bayramlar adalet ve hukukun zirveye çıktığı günlerdir

 

 

ADANA(İLKHABER) - Adana Adliyesi’nde Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlenen bayramlaşma töreninde, yargı mensupları ile çalışanlar birbirlerinin bayramını kutlarken, işlem yapmak için gelen vatandaşlara da şeker ikram edildi.

Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan ile Adana Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Ramazan Yılmaz'ın ev sahipliğindeki bayramlaşma töreni, adliye ana hizmet binasında bulunan Ön Büro ve Danışma Masası’nda gerçekleşti. Adana Adliyesi'nde görev yapan Cumhuriyet Başsavcı Vekilleri, hakimler, Cumhuriyet savcıları, müdürler ve personelin katıldığı bayramlaşma samimi bir havada gerçekleşti. Bayram tatilinin ardından yeniden bir araya gelen yargı mensubu ve çalışanları, birbirlerinin bayramını kutlayıp güzel temennilerde bulunurken, bol bol sohbet etme fırsatı da buldu. Etkinlikte ayrıca Ön Büro ve Danışma Masası’na işlem yapmak için gelen vatandaşlara da şeker ikram edilip, bayramları kutlandı.

‘BAYRAMLAR ADALETİN, HUKUKUN

ZİRVEYE ÇIKTIĞI GÜNLERDİR’

Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, bayramların sevgi, saygı ve yakınlaşma anlamı taşıdığını belirterek, “Millet olarak yine bir Ramazan Bayramını idrak ettik. Bayramda insanlarımız, milli değerlerini, örf ve adetlerini doya doya yaşadılar. Biz bayramların insanlığın, adaletin, hukukun, sevgi ve merhametin zirveye çıktığı günler olarak görüyoruz. Hep birlikte ülkemiz ve milletimiz için yargı adına çalışmaya devam edeceğiz. Ben tüm Adanalıların, tüm meslektaşlarımızın ve milletimizin bayramını tebrik ediyorum. Sağlıkla, huzurla nice bayramlara erişmeyi diliyorum.” dedi.

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                            

 

 

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2017, 17:42

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER