banner6

Yenibey’e oluklu yol

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Yeni Bey Mahallesi’nde yenilenen yolları inceledi.

Yenibey’e oluklu yol

 

ADANA(İLKHABER) -  Başkan Zeydan Karalar, yönetimi ile birlikte ilçede ilk defa uygulanan oluklu asfalt uygulamasından memnun oklularını belirten vatandaşlar Başkan Zeydan Karalar’a teşekkürlerini iletti.

Yapılan yollardan dolayı memnuniyetlerini dile getiren Yenibey Mahalle Muhtarı İsmail Tilhe mahalle tarihide ilk kez böyle güzel yollara kavuştuklarını söyledi. Muhtar Tilhe, “Ben Başkanımıza çok teşekkür etmek istiyorum. Yeni bey tarihinde ilk defa 4 kilometre oluklu asfalt yol bize nasip oldu. Ben huzurlarınızda başkanımıza tefekkür ediyorum. Birlik beraberliğimiz devam edecek başkanımızı ve ekibini seviyoruz” dedi.

 

Adana’da bazı bölgelerin yıllar boyu ihmal edildiğinin altını çizen Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, yapılan yoların sadece üstünü değil alt yapısının da yenilendiğini söyledi. Başkan Zeydan Karalar, “Bu mahalleler çok ihmal edilmiş yerler. Önceki yönetimler tarafından görmezden gelinmiş. Sanki burada insan yaşamıyormuş gibi davranılmış. Oysaki burada yaşayan insanlarımızda bu ülkenin vatandaşı, hem de 1. sınıf vatandaşı. 4 bin metre yol yapıldı ve yolların alt yapısı tamamen yenilendi. Yağmur yağdığında sular evlerin içine girmeyecek. Memnuniyet ondan kaynaklanıyor. Daha önce en ufak yağmurda evlerin içi yağmur suyu doluyordu. Biz asfaltın üzerine asfalt dökmek yerine eski yolları kazıyıp yeni yollar yapıyoruz. Yenibey Mahallesi’ne ve Seyhan’ımıza hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2017, 17:36

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER