banner6

Zafer Aktaş'da kortej ile yürüdü

Adana’da bu yıl 7’incisi düzenlenen ve Nisanda Adana’da temasıyla gerçekleştirilen “Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı” bu yıl yine renkli görünülere sahne oldu. Türkiye içerisinden ve yurt dışından binlerce vatandaşında katıldığı karnavalın kortej yürüyüşüne Adana İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş'da katıldı.

Zafer Aktaş'da kortej ile yürüdü

Bayram BULUT

 

ADANA (İLKHABER) - Adana’da bu yıl 7’incisi düzenlenen ve Nisanda Adana’da temasıyla gerçekleştirilen “Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı”  bu yıl yine renkli görünülere sahne oldu.

 

Türkiye içerisinden ve yurt dışından binlerce vatandaşında katıldığı karnavalın kortej yürüyüşüne Adana İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş'da katıldı. Gerekli güvenlik önlemlerinin alındığı Portakal Çiçeği Karnavalı'nda Adana Valisi Mahmut Demirtaş, ünlü isimler ve kent yöneticileri ile birlikte yürüyen Zafer Aktaş, konuklar ile ilgilenerek misafir perverliğini gösterdi.

 

Yurt içi ve yurt dışından gelen konuklar Adana'da böyle bir festivalin yapılmasının Türkiye için çok önemli olduğunu söyledi. Yektililere teşekkürlerini sunan vatandaşlar, eğlenmelerine devam etti.

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2019, 16:04

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42