banner6

DİKKAT TACİZ VAR..

Son zamanlarda yaşanan olaylar ile birlikte gözümüzü açtığımız her yeni güne taciz olayı gündeme damgasını vurmaktadır.  Çocuk istismarının sıklığı konusunda artan endişeler var.  Yıllardan beri süren araştırmalardan sonra hala neyin pedofiliye sebep olduğu konusunda tartışmalar sürüyor.

Neler oluyor bize bir sürü ruh hastası çocuk istismarı Pedofili Hastası kaçık insanlar korku saçıyor. Ve biz çığlık atıyoruz sesimiz duyulsun diye..

Peki ya çocuklar masumiyetin temizliğin güzelliklerin simgesi henüz hayatı bilmeyen öğrendikleri yeni yeni kelimelerle kendilerini küçük küçük ifade etmeye çalışan ve  hiçbir kötülük barındırmayan çocuklarımız..

Çocuklar bizim geleceğimiz ve onları en iyi şekilde yetiştirmek için biz ebeveynler olarak, onları evlere hapsetmek ya da gözümüzün önüne hapsetmekten daha fazla yardımcı olamıyoruz.

Ülkem ne hale geldi böyle..

Yapılan araştırmalara göre çocuk pornosu grafikleriyle yapılan istismarlarda 5. Sıradayız.  Daha ne bekliyoruz daha kaç çocuğun bu istismara maruz kalmasını bekliyoruz. Yetkililerin bir an önce bu yaşanan çocuk istismarlarının önüne geçmesi  ve gereken cezanın en ağır derecede verilmesi gerekli.

İbretlik olması için bir yerden başlanmalı artık…

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sibel turan
Sibel turan - 1 yıl Önce

Senin ile gurur duyuyorum ablam❤️

İbrahim Can
İbrahim Can - 1 yıl Önce

Gurur duyuyorum seninle annecim❤

banner42