banner6

Bu kez de Adana'da bir doktor darp edildi

Doktora şiddet modası sürüyor. Adana'da bir doktor, otomobiline binmek isterken, "Yengeme neden kötü davranıyorsun?" diye bağıran bir kişi tarafından darp edildi.

Bu kez de Adana'da  bir doktor darp edildi

Doktora şiddet modası sürüyor

 

Bu kez de Adana'da

bir doktor darp edildi

 

  ADANA (İHA) - Adana'da bir doktor, otomobiline binmek isterken, "Yengeme neden kötü davranıyorsun?" diye bağıran bir kişi tarafından darp edildi.   

  Edinilen bilgiye göre olay, merkez Yüreğir ilçesine bağlı Kazım Karabekir Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre Kazım Karabekir 1 No'lu Aile Sağlığı Merkezi'nde görev yapan Dr. Bayram Ali Tararlı, hastalarını muayene ettikten sonra evine gitmek üzere bahçeye çıktı. Doktor otomobiline doğru yöneldiğinde bir kişi yanına gelerek, "Sen benim yengeme neden kötü davranıyorsun?" diye bağırdı. Bunun üzerine doktor, "Senin yengen kim? Tanımıyorum ben seni de yengeni de" dedi. Şahıs, vurup yere düşürdüğ¸

doktora birkaç kez daha yumruk attıktan sonra hastanenin bahçe duvarından atlayarak kaçtı. Polise haber veren doktorun şikayeti üzerine eşkali alınan zanlının yakalanması için geniş çaplı araştırma başlatılırken, Tararlı'nın kafasında ve vücudunda darp sonucu şişlikler oluştu.

  Bu arada doktorun Gaziantep'te hasta yakını tarafından bıçaklanarak öldürülen Dr. Ersin Arslan'ın, "Sırtımızdan vurulduk, yastayız" yazılı fotoğrafını sağlık merkezindeki muayene odasına astığı ve doktor önlüğünün yakasına siyah kurdele taktığı görüldü.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42