Patlamada hayatını kaybedenlerin cenazeleri ailelerine teslim edildi

Gaziantep 4. Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan galvaniz fabrikasında meydana gelen ve 7 işçinin hayatının kaybettiği, 7 kişinin de yaralandığı patlamada ölenlerin cenazeleri ailelerine teslim edildi. Cenazelerden ikisi Adana'ya gönderildi

Patlamada hayatını kaybedenlerin cenazeleri ailelerine teslim edildi

Patlamada hayatını kaybedenlerin cenazeleri ailelerine teslim edildi

 

Cenazelerden ikisi Adana'ya gönderildi

 

   GAZİANTEP (İHA) - Gaziantep 4. Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan galvaniz fabrikasında meydana gelen ve 7 işçinin hayatının kaybettiği, 7 kişinin de yaralandığı patlamada ölenlerin cenazeleri ailelerine teslim edildi. 

  Adli Tıp Kurumu Başkanlığı Gaziantep Otopsi Merkezi'inde, hayatını kaybeden 7 işçinin otopsileri yapıldıktan sonra yakınlarına teslim edildi. Hayatını kaybeden Lütfü Çalakan, Ramazan Bezgin, Emrah Özboya, Serdar Tufan, Muhammet Ashou, Hasan Esad yakınlarına teslim edildi. Patlamada hayatını kaybeden Kenan Kaya'nın yakınlarına ulaşılmaya çalışıldığı ifade edildi.

  Hayatını kaybedenlerden Lütfi Çalakan'ın Gaziantep Yeşilkent Mezarlığı'na defnedileceği öğrenildi. Cenazelerden Ramazan Bezgin Adana'nın Yüreğir ilçesine, Serdar Tufan ise Adana'nın Ceyhan ilçesine, Suriye uyruklu Muhammet Ashou ve Hasan Esad'ın Kilis'e gönderildiği bildirildi.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER