Mesleki Eğitimde Çevreci Yeterlilikler Projesinin tanıtım toplantısı gerçekleştirildi

Mesleki Eğitimde Çevreci Yeterlilikler Projesinin tanıtım toplantısı gerçekleştirildi

Avrupa Birliği Erasmus+ KA2 Stratejik Ortaklıklar kapsamında Adana Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünce, Avrupa Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığının sağladığı hibe ile yürütülen Mesleki Eğitimde Çevreci Yeterlilikler Projesinin tanıtım toplantısı 26 Haziran 2019 Çarşamba günü Adana Seyhan Otelde gerçekleştirildi. Toplantıya Adana’daki meslek liselerinin elektrik ve inşaat alanlarında görev yapan eğiticiler ve yöneticiler, elektrik ve inşaat alanında faaliyet gösteren dernekler, sendika temsilcileri, üniversitelerin ilgili bölümlerinden öğretim görevlileri ile bu sektörde faaliyet gösteren özel sektör işyerlerinden yetkililer katılmıştır. 
Toplantıda projenin başlangıç tarihinden bugüne kadar olan süreçler hakkında detaylı bilgiler verilmiş, projenin aşamaları hakkında açıklamalar yapılmıştır. 
Projenin İtalya, İspanya, Romanya ve İngiltere ülkelerindeki ortakları ile birlikte oluşturulan sonuç raporlarının gerekli tercüme işlemleri gerçekleştirildikten sonra toplantıya katılım sağlayan kişilerle paylaşılacaktır. 
Projede yer alan ortaklar şunlardır:
-Adana Çalışmave İş Kurumu İl Müdürlüğü - Türkiye
-Asocıacıon Empresarıal De Investıgacıon Centro Tecnologıco Del Muebley La Madera De La Regıon De Murcıa - İspanya
-Landward Research Ltd – İngiltere
-Instıtutul Postlıceal Phoenıx Asocıatıe - Romanya
CEIPES - CentroInternazionaleper la Promozionedell Educazione e loSviluppo - İtalya
 

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2