banner6

Minik öğrencilerin okuma bayramı

Minik öğrencilerin  okuma bayramı

Adnan AVUKA

MARDİN (İLKHABER) - Ankara, Gölbaşı İlçesinde bulunan Özgün Bilgi İlkokulu, okumayı çözen birinci sınıf öğrencileri için “Okuma Bayramı” düzenledi

Gölbaşı İlçesinde bulunan, Özgün Bilgi İlkokulu yöneticileri, Okuma bayramı etkinlikleri kapsamında öğrenci velilerine yemek verildi. Kurucu Müdürlerin de katıldığı okuma bayramı etkinliğine, okumayı çözen çocukların sergiledikleri mini tiyatro gösterimi ve okudukları şiirle damgalarını vurdu.

Ortaokul Müdürü Ertuğrul Diker ve İlkokul Müdürü Yurdanur Diker, velilerle tek tek ilgilendi. Etkinlikte konuşan İlkokul Müdürü Yurdanur Diker, minik öğrencilerin geleceğin Türkiye´sini yönetmeye dönük hazırladık yaptıklarını, alanlarında başarılı ve iddialı bir kadro ile eğitim hizmetine devam ettiklerini söyledi.

KÜÇÜK CEYLİN CADI ROLÜNDE

Doğu ve Güneydoğu Gazeteciler Federasyon Başkanı ve Mardin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gazeteci Mehmet Çelik’in torunu Zeynep Ceylin Daşdelen, oynadığı cadı rolü ile arkadaşlarının ve velilerin beğenisini topladı.

Sınıf öğretmen Aynur Kocaağa, bir öğretmenin en güzel anılarından birini yaşadığına dikkat çekerek, okumayı çözen öğrencileriyle gurur duyduğunu söyledi. Öğrencilerin sergiledikleri, Pamuk Prenses ve 7 cüceler oyununun ardından, İstiklal Marşı’nın 12 kıtasını okumaları ve sportif hareketlerini, veliler ayakta alkışladı.

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2019, 09:56

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER