banner6

Adana Karataş'ta 3/80 tarla hissesi mahkemeden satılıktır (çoklu satış)

Adana Karataş'ta 3/80 tarla hissesi mahkemeden satılıktır (çoklu satış)

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr’ de yayınlanan ilana göre, Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :

1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Taşınmaz Adana İli, Karataş İlçesi, Yemişli Mah. 199 ada 8 parsel nolu taşınmaz arazi toplulaştırması çalışması ile drenaj, sulama ve yolu olan, tarla tarımı yapılan, DSİ kanaletinden sulama imkanı bulunan parsel, zeminde yapılan incelemede bölgedeki arazilerin ortak özelliği olan killi - tınlı toprak yapısına sahip, derin, organik maddelerce orta derece zengin, orta verimli, su tutma kapasitesi yüksek, toplulaştırma çalışması neticesi DSİ tekne kanalından sulanabilen ve drenaj kanalı olan arazilerinden olduğu ve %0,5 meyilli, çevrede yetişen ürünlerden bölgede yetişen ürünelerden pamuk, soya v.s. ürünler yetiştirilebilen ikinci sınıf sulu tarım arazisidir. Tespit günü itibari ile parsel sürülmüş ve boş durumda bulunmaktadır. Arazinin çevredeki tarla fiyatları doğrultusunda emsallareni bakıldığında, arazinin hisseli / hissesiz olması da dikkate alındığında birim fiyatının 17,00 TL / m² olabileceği kanaatine varılmıştır. Taşınmazın tamamı 245.523,00 m² X 17,00 TL / m² = 4.173.891,00 TL olup, taşınmazın müteveffaya ait 3/80 hissesi satılacaktır. Satışa çıkarılan taşınmazın hissesinin fiyatı 156.520,92 TL' dir.

Detaylı bilgi için tıklayınız: https://www.ilan.gov.tr/ilan/864333/emlak/tarla-tarim-arazisi-bag-bahce/adana-karatasta-3-80-tarla-hissesi-mahkemeden-satiliktir-coklu-satis-

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER