banner6

Adana Seyhan'da 189 m² arsa üzerinde tripleks daire icradan satılıktır

Adana Seyhan'da 189 m² arsa üzerinde tripleks daire icradan satılıktır

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr’ de yayınlanan ilana göre, Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri :
1-) Taşınmaz Adana ili, Seyhanİlçesi, Sarıhamzalı Mahallesi 8623 ada, 4nolu parselde kayıtlı olup, 4nolu parselin alanı189 m²dir.Bu taşınmaz üzerinde kat irtifakı kurulmuş olup,1/1 arsa paylı zemin kat+1.kat+2.kat D:2 nolu Kuzey-Doğu-Güney cepheli taşınmazın tamamı borçluya aittir.Söz konusu taşınmazKüçükdikili KozaMahallesi Kanalboyu CaddesiNo:49, zemin +1.Kat,+2.kat (Tripleks) D: 2noluKuzey-Doğu-Güneycepheli, Seyhan-Adana adresinde bulunmaktadır. Belediyenin ve diğer kuruluşların tüm hizmetlerinden yararlanıyor olması, gibi özellikleri taşınmazın değerine etki eden vasıf ve unsurlardır.
Taşınmazzemin kat+1.kat+2.kat olarak tripleks şeklinde yapılmıştır. zemin kat+1.kat+2.kattoplam119,50 m² brüt94 m² netoturum alanlıdır.
Zemin kat: Taşınmazzeminkatdaire , salon,mutfakwcdenoluşmaktadır.Salon yer seramik, duvar plastik boyadır. Mutfak yer seramik, duvar plastik boyadır.Mutfak dolabı hazır mutfak olup, tezgah üstügranit mermerdir. Dairenin kapılarıAmerikan panelkapı olup, pencereler pvcdir.Wc yer seramik duvar fayanstır. Wc de klozet veayaklılavabomevcuttur. Pencerelerde demir şebekebulunmaktadır. Giriş kapısıçelik kapıdır. 1. kat: Taşınmaz1. katdaire , 2 odadanoluşmaktadır. 2 odayerler seramik, duvar plastik boyadır. Dairenin kapılarıAmerikan panelkapı olup, pencereler pvcdir.Pencerelerde demir şebekebulunmaktadır. 2. kat:Taşınmaz2. katdaire , 2 odadan çift banyo ve 1 balkondanoluşmaktadır. 2 odayerler seramik, duvar plastik boyadır. Banyo yer seramik duvar fayanstır. Banyoda klozet veHilton lavabo, küvetve duşkabinbulunmaktadır.Yatak odası banyo yerler seramik, duvar fayanstır. Yatak odası banyodaayaklı lavabo bulunmaktadır. Dairede kartonpiyer bulunmaktadır.Dairenin elektrik ve su tesisatı faaliyettedir.Taşınmazın değerlendirilmesininyapılabilmesi için bulunduğu yer, mevki, konum, özellik, yolave kamu kurum ve kuruluşlarına olan yakınlık ve uzaklık durumları,şekil, Serbest alımsatımrayiçleri, İmar durumu, inşaatyoğunluğu,m² alanı,konumu ve cephesi, Yolaolan cephesi, kat, yön, cephe, m²alanı, kullanım şekli, kullanılan malzeme, işçilik, yapıldığı tarih, yıpranma payı, Çevre ve ŞehircilikBakanlığı inşaat birin fiyatları da dikkatealınarakkıymet takdirininyapılmıştır.Not:Taşınmaz kat irtifaki projesinden farklı yapılmıştır.

Detaylı bilgi için tıklayınız: https://www.ilan.gov.tr/ilan/801688/emlak/konut/adana-seyhanda-189-m%C2%B2-arsa-uzerinde-tripleks-daire-icradan-satiliktir

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER