banner6

Adana Seyhan'da 55 m² dubleks daire icradan satılıktır

Adana Seyhan'da 55 m² dubleks daire icradan satılıktır

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr’ de yayınlanan ilana göre, Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri : TAŞINMAZIN Özellikleri : Adana İl, Seyhan İlçe, 1000 Ada, 32 Parsel, YEŞİLYURT Mahalle/Köy, Kat 9+çatı, 40 nolu bağımsız bölüm KAT İRTİFAKLI DUBLEKS MESKEN Nolu Bağımsız Bölüm Taşınmaz üzerinde bilirkişi incelemesi yapılmış olup birlirkişi aşağıda yazılı hususları tespit etmiştir. Değerlendirmeye konu taşınmazın ana gayrimenkul 914 m2 alana sahiptir , satışa konu taşınmaz 9. Normal katı ve çatı katında yer almakta olup dubleks mesken niteliğindedir. Taşınmazın normal katı tek hacimli olup 20 m² alandan, çatı katı ise 2 oda, banyo, wc bölümlerinden oluşmakta olup 35 m² alanlıdır. Taşınmaz toplam 55 m² alanlıdır. Taşınmazın kuru hacim zeminleri laminant parke kaplama, duvarlar ince sıva üzeri saten boyalıdır. Islak hacim zeminleri ve duvarlar tavana kadar seramik kaplamadır. Taşınmazda mutfak dolapları hazır mutfak ürünü, tezgah ise mermerdir. Taşınmazda armatürler tamdır. Taşınmazın ulaşımı kolay ve rahat olup toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile ulaşım mümkündür. Taşınmaz şehrin merkez bölümünde yer almaktadır. Taşınmazın alt yapı olanakları ve belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır.
Değerlendirmede taşınmazın alanı, kullanış maksadı, konumu, alt yapı olanakları, ulaşımı, cephesi gibi özellikleri ayrı ayrı irdelenmiş ve keşif tarihli m² birim değeri için 6.000,00 TL takdir edilmiştir. Toplam kıymet takdir miktarı 330.000,00 TL bedeldir.

Detaylı bilgi için tıklayınız: https://www.ilan.gov.tr/ilan/837218/emlak/konut/adana-seyhanda-55-m%C2%B2-dubleks-daire-icradan-satiliktir

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER