banner6

BİRLİKTE BAŞARDIK

Adana Müteahhitler Birliği Olağan Genel Kurul toplantısında tekrar göreve seçilen Gürsesli, yaptığı konuşmada üyelere teşekkür etti:

BİRLİKTE BAŞARDIK

ADANA (İLKHABER) - Adana Müteahhitler Birliği Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı. Teklistenin sunulduğu genel kurulda başkanlığa yeniden Sedat Teoman Gürsesli seçildi.

Adana Müteahhitler birliği'nin kendi tesislerinde gerçekleştirilen genel kurul öncesinde bir konuşma yapan Başkan Sedat Teoman Gürsesli, görevde bulundukları zaman zarfında bütün üyelerinin desteğini gördüklerini belirterek, şunları dedi:

‘’ Bizlere görev yaptığımız zaman içerisinde siz üyelerimizin çok büyük desteği oldu, bizi hiçbir konuda yalnız bırakmadınız. Sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır ne yaptıysak, hangi başarıya imza attıysak bunları birlikte başardık.  Şunu herkesin bilmesinde fayda var biz Adana Müteahhitler Birliği olarak çok büyük bir aileyiz. Bugün burada tekrar seçim yapıyoruz ve seçimlere tek liste ile gidiyoruz, buda bizim tek vücut olduğumuzun en güzel kanıtıdır. Yapacağımız yeni projeler ile Adana’mızın çehresini olumlu yönde değiştirmede çok büyük katkılarımız olacak. ‘’

Divan Başkanlığını Burhan Seçmen’in yaptığı olağan genel kurulunda yönetimin raporları okunup ibra edildikten sonra seçimlere geçildi. Tek listenin oylandığı genel kurulda yeni yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu:

Hasan Gazi Gürbüz, Haydar Çakıroğlu, Gülsen Akyazıcı, Ercan Avşar, Yaşar Biniciovat, Niyazi Tör, Niyazi Toklu, Tahsin Uzkurt, Yusuf Küpeli, Sabri Tunca.

Yapılan seçimlerin ardından Adana Müteahhitleri Derneği yeni yönetimi ve üyeleri bir araya geldikleri yemekte yapacakları yeni projeler hakkında birbirleriyle fikir alışverişinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2014, 17:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER