banner6

Kelime ya da ilan numarası ile arayınız Adana Çukurova'da 1.kat+çatı kat mesken icradan satılıktır

Kelime ya da ilan numarası ile arayınız Adana Çukurova'da 1.kat+çatı kat mesken icradan satılıktır

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr’ de yayınlanan ilana göre, Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :

1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri Adana İl, Çukurova İlçe, 8231 Ada, 2 Parsel, KURTTEPE Mahalle/Köy, 5 Nolu Bağımsız Bölüm Adana İli Çukurovaİlçesi Kurttepe mh 1.kat+çatı kattan oluşmakta olup daire no:5 sayılı mesken.

Bina 2 . bodrum kat +1.bodrum kat+zemin kat+1 normal kat+çatı kat olmak üzere 4 kattan oluşmakta.taşınmaz mimari projeye göre 1 inci normal katında bir odası bir salon, mutfak, kiler, iklimlendirme, wc ve balkondan oluşmaktadır, net 40 metrekare brüt 52 metrekare kullanım alanıdır. Taşınmazın çatı katında ise 2 oda duş ve teras alanından oluşmaktadır, net 28 metrekare brüt teras dahil 67 metrekare kullanım alanıdır. Taşınmazın mimari projesine aykırı olarak birinci normal katta iklimlendirme alanı yaklaşık 8 metrekare büyütülmüş odaya dönüştürülmüştür. Ayrıca kiler alanı banyoya dönüştürülmüştür. Yapılan değişikliklerle net alan 70 metrekare brüt 127 metrekaredir. Taşınmazın kiler alanında yaklaşık 8 metrekare alanın duvarının örüldüğü, ancak pencere kanat ve kasalarının henüz monte edilmediği , zeminlerin hala betonerme olduğu, duvarların sıvasının yapılmadığı görülmüştür.

Detaylı bilgi için tıklayınız: https://www.ilan.gov.tr/ilan/862340/emlak/konut/adana-cukurovada-1-kat-cati-kat-mesken-icradan-satiliktir

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER