banner6

Milyonlarca kişiye yeni iş imkanı: UNİCE MULTİBRAND

İnsanları daha mutlu ve dünyayı daha güzel kılma hayaliyle 1 Aralık 2016'da Ukrayna’da faaliyete başlayan ve kısa sürede Ukrayna’da neredeyse her eve yerleşen Unice Multibrand, Türkiye’de milyonlarca girişimciye iş imkanı sunuyor.

Milyonlarca kişiye yeni iş imkanı: UNİCE MULTİBRAND

ADANA (İLKHABER) - Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs bir çok alanda istihdamı olumsuz etkilerken, doğrudan satış sektörüne ivme kazandırdı. Online toplantılarla girişimcilerine her türlü desteği sağlayan sektör, bir çok kişiye de iş imkanı sağladı. Bir çok markayla işbirliği yapan, güzellik ve sağlık segmentlerindeki eğilimleri dikkatle izleyen ve müşterilerine yalnızca en iyi ürünleri sunan Unice Multibrand, Türkiye ekonomisine ve istihdama ciddi katkılar sağlamayı hedefliyor.

“İMKANSIZI BAŞARDIK”

Doğrudan Satış sektörüne farklı bir soluk getireceklerini ifade eden Unice Multibrand’ın yöneticisi Sinan Şen, “2016 yılı itibariyle Ukrayna’da bir ilki gerçekleştirdik. Sadece iki yıl içinde imkansızı başardık. Ukraynalı ailelerin kalbini kazandık ve neredeyse her eve sıkıca yerleştik. Ve bu sadece başlangıç. Şimdi Türkiye’de harika bir yapılanma içerisindeyiz” dedi. Unice Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Fatih Duman, “Türkiye’de, doğrudan satışta bir çok açık söz konusu. Unice Türkiye olarak bu açığı kapatmakta kararlıyız. Girişimcilere ciddi bir kazanç sağlarken, tüketiciye de sağlıklı, güvenilir, doğa dostu ürünler sunacağız. Doğrudan satış sektörüne değer katmak için, hak ettiğiniz değeri bulmak için artık Unice var. Hepimize hayırlı olsun” dedi.

“YÜZDE 43’LÜK SATIŞ KAZANCI”

Unice Türkiye ve Anka Team Kurucu Lideri Nurullah Tunçer, “Doğrudan satışta çok farklı bir dönem başlıyor. Bir çok firmanın bir arada bulunduğu, tüketicinin aradığı çoklu ürün yelpazesine tek bir katalog üzerinden sahip olacağı bir yapı söz konusu. Şirketimizin Türkiye yapılanması henüz kurulum aşamasındayken dahi, diğer firma girişimcilerinden yoğun talep söz konusu. Tüm bunların bir çok nedeni var. Doğrudan satış sektöründe ilk üyelerden olma özelliği, kazanç planı, ürün çeşitliliği gibi. Tüketicilerin ürünlere uygun fiyata ulaşması için %43’lük bi indirim avantajı var. Bu satış yapmak isteyen girişimcilerimiz için de geçerli. Üstelik tüm bu avantajlardan faydalanmak için her hangi bir ücret ödemelerine de gerek yok” dedi.

MİLYONLARCA KİŞİYE İŞ İMKANI

Üyeliğin tamamen ücretsiz olduğunun altını çizen Tunçer, “Bu sayede girişimcilerimiz ve tüketicilerimiz, ücretsiz üyeliğin yanı sıra bir çok hediyeden de faydalanma imkanına sahip olacak. Dileyen de kendi ekibini kurup hem kariyer hem de yüksek gelirler elde edebilirler. Bunun için herhangi bir mesai programı da yok. İster evden işinizi yürütebilir, isterseniz de hali hazırda var olan işinize ek olarak, kendinize ek bir gelir kapısı aralayabilirsiniz. Bir iş düşünün ki, sıfır sermaye ile size kazanç kapısını aralıyor. İşimizi kendilerine benimseyen girişimci arkadaşlarımıza hem sosyal medyada hem de sahada satış pazarlama desteği de sağlayarak, onların kazancını artırmaya yönelik adımlar da atıyoruz. Her ne kadar bireysele dönük bir iş gibi görünse de, biz sistemimizi tamamen ekip odaklı kuruyor ve buna göre ilerleme sağlıyoruz. Ekiplerimizdeki lider ve müdürlerimize de aynı bilinci aşılıyoruz. Girişimcileri kullanarak değil, onların gücüyle birlikte hareket ederek, güç birliği içerisinde büyümeye devam ediyoruz. Detaylı bilgi için uniceankateam instagram adresinden veya 0534 370 22 77 numaralı telefondan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.” Dedi.

HELAL SERTİFİKALI

Tunçer, “Hayvan dostlarımızın da en az bizim kadar kaliteli yaşam haklarının olduğu bir dünya hayal ediyor, katkıda bulunacağımız sosyal sorumluluk projeleri ile onları önemsediğimizin bilinmesini istiyoruz. Kozmetik endüstrisinde, hayvanlarda yapılan deneylerin yerine yıllardır alternatif testler yapılmaktadır. Bu konu ile ilgili artık rahatça ürünlerimiz kullanabilir, girişimci olarak da güvenle satışı sağlanabilir. Helal sertifikası, GMP (İyi Üretim Uygulamaları) sertifikasına sahibiz. Bu belgeler, kozmetiklerin kalitesi, güvenliği ve tüketiciye verilen önemi konusundaki bakış açımızı gösteriyor. Ayrıca ürünlerimiz, hayvanlar üzerinde test edilmiyor.”

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42