banner6

Tüm İlanlar Emlak Konut Satılık Apartman Dairesi Kelime ya da ilan numarası ile arayınız Adana Çukurova'da icradan satılık 120 m² daire (çoklu satış)

Tüm İlanlar Emlak Konut Satılık Apartman Dairesi Kelime ya da ilan numarası ile arayınız Adana Çukurova'da icradan satılık 120 m² daire (çoklu satış)

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr’ de yayınlanan ilana göre, Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :

1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri Adana İl, Çukurova İlçe, 7722 Ada, 21 Parsel, KİREÇOCAĞI Mahalle/Köy, 4 Nolu Bağımsız Bölüm Taşınmaz Kireçocağı mahallesi 7722 Ada 21 Parsel C Blok Kat:2 No:4 numaralı adreste mukim taşınmaz Abuzar Şenol adına kayıtlıdır. Ayrık nizamlı konut alanı olup D:2000 metrekare ve üstü E: 1,40 ile D:2000 metrekare ve altı E:1,01 olduğu görülmüştür. Taşınmaz Mehmet Fuat Diblan caddesine 400 metre, 100. yıl Diş Hastanesi'ne 450 metre uzaklıkta bulunmaktadır. Taşınmaz belediye ve kamu kurumlarının tüm altyapı hizmetlerinden faydalanmaktadır. Dairenin brüt alanı kapalı alan 120,40 metrekare ve net alanı 103,50 metrekare projesinden tespit edilmiştir. Açık otopark alanı mevcuttur. Taşınmazın bulunduğu her kat 2 daireden oluşmakta, konu daire kuzey- doğu güney cephelidir. Antre ve hol girişli salon ve mutfak açık, balkon, yatak odası, wc , banyodan oluşmaktadır.Daire içi mekanik ve elektrik tesisat işleri tamamlanmış kullanılır durumdadır. Daire içi döşeme kaplaması antre ve hollerde seramik, odalarda parke kaplamadır. Islak mahallerin duvar ve tavan kaplaması seramik, tüm armatürler takılmış durumdadır. İç kapılar panel ahşap kaplama, pencere doğramaları pvc yapılmıştır.

Detaylı bilgi için tıklayınız: https://www.ilan.gov.tr/ilan/861674/emlak/konut/adana-cukurovada-icradan-satilik-120-m%C2%B2-daire-coklu-satis-

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER