11 Yıllık bakan özlemine 11 kurban

Kabine revizyonunun ardından Kültür ve Turizm Bakanlığı'na getirilen Milletvekili Ömer Çelik için memleketi Adana'da 11 yıllık bakan hasretine istinaden 11 tane kurban kesildi.

11 Yıllık bakan özlemine 11 kurban

11 Yıllık bakan özlemine 11 kurban

 

  

  ADANA (İHA) - Kabine revizyonunun ardından Kültür ve Turizm Bakanlığı'na getirilen Milletvekili Ömer Çelik için memleketi Adana'da 11 yıllık bakan hasretine istinaden 11 tane kurban kesildi. 

  S.S 59 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi tarafından, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adana Milletvekili Ömer Çelik'in, Kültür ve Turizm Bakanlığına getirilmesi nedeniyle toplu kurban kesildi.

  Seyhan Mahallesi, Regülatör Köprü yanında bulunan kooperatifin alanında yapılan kurban kesim işleminden önce konuşan Kooperatif Başkanı Niyazi Göğer, "Biz de Sayın Başbakanımızı hayırla anmak ve teşekkür etmek, Sayın Bakanımıza bir hayır duası yapmak ve hayırlı olsun demek, halkımızla bu sevinci paylaşmak ve bakan hasretiyle geçen 11 yıl için 11 kurban kesmek istedik" dedi.

  Daha sonra Kur'an tilaveti ve dualar eşliğinde kurbanlık 11 koyun peş peşe kesildi. Kesilen kurbanların etleri, kooperatif üyeleri tarafından ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2