banner6

Acil eylem planımız hazır

Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, “Hizmetlerle gelişmiş, yatırımlarla kalkınmış, daha yaşanılabilir bir Adana, daha mutlu Adanalı” mesajı verdi

Acil eylem planımız hazır

Acil eylem planımız hazır

 

 

 

ADANA(İLKHABER) - Seçim temaslarını sürdüren Adalet ve Kalkınma Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, Tellidere Mahallesi’nde düzenlenen toplantıda hizmet vurgusu yaparken, Adana’nın hizmetlerle buluşmasını engelleyen, kendilerini Adana’nın tek sahibi zanneden  zihniyetin yok olup gideceğini söyledi.

 

ADANA’NIN GELECEĞİNİ ÇALDILAR

Açık hava toplantısına büyük ilgi gösteren mahalle sakinleri aracılığıyla tüm Adana kamuoyuna ve tüm seçmenlere mesaj veren Abdullah Torun, yıllardır ihmal edilen Adana’nın geleceğinin çalındığını vurguladı. Torun, “Komşu şehirlerimiz 12 yıllık Ak parti iktidarında hızla gelip kalkınırken, Adana’mız maalesef hak ettiği hizmetleri alamadı. Bunun tek nedeni, Büyükşehir Belediyesi’ni yöneten köhnemiş, kavgacı, hizmetleri engelleyen, uzlaşı kültüründen yoksun zihniyettir. Bu zihniyet, Adana’nın geleceğini, çocuklarımızın geleceğini çalmıştır” dedi.

 

ADANA’NIN ÇİLESİ BİTECEK

Konuşması sloganlar ve alkışlarla kesilen Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, Adana’nın artık kaybetmeye tahammülü olmadığını çarpıcı cümlelerle anlattı. Torun, “Kendilerini Adana’nın sahibi zanneden ve kente yıllardır kaybettirenler, bu kez kaybedecek. 30 Mart’ta Adana kazanacak, Adanalı kazanacak. Bu seçimlerden sonra, Adana Büyükşehir Belediyesi,  Türkiye’nin bir çok iline çağ atlatan “Ak Belediyecilik” anlayışıyla yönetilecek ve yıllardır ihmal edilen Adana, özlediği hizmetlerle tanışacak. Büyükşehir Belediyesi’ni iflas ettiren zihniyet, halkımızın sağduyusuyla tasfiye olacak. Adana’nın hizmetsizlik çilesi bitecek” diye konuştu. 

 

 

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2014, 15:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER