banner6

Adanır yeniden seçildi

S.S.Adana Güney Bölgesi Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri (EKKK) Birliği’ne bağlı Osmaniye Bahçe EKKK Olağan Genel Kurulu yapıldı.

Adanır yeniden seçildi

Adanır yeniden seçildi

 

ADANA(İLKHABER) – S.S.Adana Güney Bölgesi Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri (EKKK) Birliği’ne bağlı Osmaniye Bahçe EKKK Olağan Genel Kurulu yapıldı.  Tek listeyle girilen seçimde, Başkan Mustafa Adanır ile yönetim ve denetim kurulu üyeleri, ortakların oy birliğiyle göreve yeniden getirildi.

Bahçespor Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen genel kurulun divan başkanlığına, verilen teklifin kabulü üzerine oybirliğiyle TESKOMB Yönetim Kurulu Üyesi ve Güney Bölge Birliği Başkanı Kazım Barışık, yardımcılıklarına da Birlik Başkan Vekili, Adana Sarıçam EKKK Başkanı Muhammet Yalçın ile Birlik Yönetim Kurulu Üyesi ve Düziçi EKKK Başkanı Bahtiyar Namlı seçildiler.

Divan Başkanı Kazım Barışık, kendilerine oy verdikleri için tüm ortaklara teşekkür ederken, gündem gereği, salonda bulunanları, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile şehitlerimiz ve merhum esnaflarımızın ruhuna saygı duruşuna davet etti, ardından İstiklal Marşımız okundu. 

Kooperatif Başkanı Mustafa Adanır tarafından, yönetim ve denetim kurulu faaliyet raporları ve gelir gider tablosu okunarak ortakların onayına sunuldu. Ortaklar raporları oy birliğiyle kabul ederek, Başkan Adanır’a güvenlerini belirttiler.

Ardından seçimlere geçildi. Divan Başkanı Kazım Barışık tarafından, Başkan Mustafa Adanır, Yönetim Kurulu Üyeleri Mulla Mehmet Kalenderoğlu, İzzet Avşar isimleri okunarak oylamaya sundu, oy birliğiyle kabul edildi. Denetim Kurulu Üyeleri Adil Öz ve Mustafa Oraçam da oylamaya sunuldu, ortaklar bu listeyi de oy birliğiyle kabul etti. Böylece, Başkan Adanır ve yönetimi 4 yıllığına, denetim kurulu üyeleri de 3 yıllığına yeniden göreve seçilmiş oldu.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2014, 16:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER