banner6

AGİAD'a ISO belgesi

Adana Genç İşadamları Derneği (AGİAD) dernek yönetim sistemini uluslararası kalite standartlarına göre oluşturarak ISO 9001 Kalite Yönetim Belgesi almaya hak kazandı.

AGİAD'a ISO belgesi

AGİAD'a ISO belgesi

 

 

 

 

 

ADANA(İLKHABER) - Adana Genç İşadamları Derneği (AGİAD) dernek yönetim sistemini uluslararası kalite standartlarına göre oluşturarak ISO 9001 Kalite Yönetim Belgesi almaya hak kazandı. AGİAD Başkanı Tamer Gülcan, 1992 yılında kurulan AGİAD’ın köklü ve güçlü bir dernek alt yapısına sahip olduğunu ve 22 yıldır başta AGİAD üyeleri, iş dünyası olmak üzere tüm Adana’ya katma değer sağlayarak hizmet ettiklerini belirtti.

 

7 AYDIR ÇALIŞIYORUZ

Gerek dernek üyelerine gerekse Adana’ya daha etkin ve daha kaliteli hizmet sunmak için sürekli kendilerini yenilediklerini belirten Gülcan bu kapsamda dernek hizmetlerinin üyelere daha kaliteli sunulması ve kurumsallaşmanın sağlanması için AGİAD yönetim kurulu olarak dernek bünyesinde ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi kurulmasına karar verdiklerini vurguladı. Bu kapsamda yaklaşık 7 aydır teknik çalışma yürüttüklerini kaydeden Gülcan, “Yapılan denetimler sonucunda ISO 9001 Kalite Yönetim sistemi belgesi almaya hak kazandık” dedi.

 

KURUMSAL YÖNETİM SİSTEMİ

Kalite yönetim sistemi kurulum çalışmalarını yürüten ve aynı zamanda AGİAD üyesi olan Z Yönetim Danışmanlığı Genel Müdürü Sadullah Kısacık ise AGİAD’ın vizyonu ve misyonu  çerçevesinde üyelere verilen hizmet kalitesini etkileyecek tüm süreçleri tek tek tanımladıklarını ve dökümante ettiklerini, bunun sonucunda da AGİAD’ın sahip olduğu 22 yıllık dernek birikimini içeren kurumsal bir yönetim sistemi kurduklarını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2014, 16:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER