banner6

AK Parti huzurdur

AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Ünüvar, öğretmenlere hitap etti, vatandaşlardan oy istedi

AK Parti huzurdur

AK Parti huzurdurADANA (İHA) - AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar, milletin, 1 Kasım'da AK Parti'yi tekrar tek başına iktidara getirerek, dosta-düşmana çok kuvvetli bir cevap vereceğini söyledi.
Seçim çalışmaları kapsamında Tüm Emekliler Dul ve Yetimleri Derneği'ni ziyaret ederek, emeklilere hitap eden Ünüvar, Kurtuluş Mahallesi'nde semt pazarı gezdi. Şehit Duran Mahallesi'ndeki bir tekstil atölyesinde işçilerle bir araya gelen Ünüvar, akşam da seçim ofisi açılışı yaptı. Ünüvar, Dr. Sadık Ahmet Bulvarı üzerindeki ofis açılışında, coşkulu bir kalabalığa hitap etti. Ünüvar, günün sonunda, Eğitim-Bir-Sen Adana Şubesi tarafından Öğretmenevi'nde düzenlenen Okul Müdürleri Toplantısı'nda eğitimcilerle bir araya geldi.
Ünüvar, çalışmalar sırasında yaptığı açıklamalarda, Türkiye güçlendikçe vatandaşların sağlık, eğitim başta olmak üzere her alanda çok daha kaliteli hizmetler almaya başladığını ifade etti. Adana'nın güçlü olması, Türkiye'nin güçlü olması için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini belirten Ünüvar, "Beraberce güçleneceğiz ki bütün dünyaya biz Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyız, biz güçlüyüz, biz kudretliyiz diyebilelim" dedi.
Ünüvar, AK Parti'nin bugüne kadar kendisine emanet edilen hiçbir oyu heba etmediğini, hiçbir zaman da heba etmeyeceğini kaydetti.
"Vatandaş AK Partiye oy verdi, 'hizmet edeceksin' dedi, biz de hizmet ettik" diyen Ünüvar, "Vatandaş daha çok oy verdi, biz daha çok hizmet ettik. 1 Kasım'da daha çok oy verecek, bizler daha çok hizmet edeceğiz. Bizler hizmet etmek için bu yolun yolcusuyuz. Sadece milletvekili olmak için bu yola çıkmış değiliz" diye konuştu.
Ülkeye sahip çıkmanın farklı yollarının bulunduğunu anlatan Ünüvar, "Askerimiz, silahını kuşanacak ve sınırda nöbet tutarak ülkeye sahip çıkacak; eczacımız, doktorumuz, öğretmenimiz, siyasetçimiz işini iyi yaparak. Bayraksız, ezansız, topraksız bırakmamak için bu ülkeye sahip çıkacağız. 7 Haziran'da bizim gücümüzde biraz azalma oldu, hemen terör örgütü başını kaldırdı. Bu ülke için menfaati olanlar, hesabı olanlar hesabını görmeye çalıştı. Onların hesabını lütfen siz 1 Kasım'da görün. Onların cevabını inşallah 1 Kasım'da verin" ifadelerini kullandı.
Bu işin artık bir memleket meselesi olduğunu vurgulayan Ünüvar, şöyle devam etti:
"Bu seçim, Türkiye'nin bekası, geleceği, varlığı için son derece önemli bir seçim. Bunu anlatacağız ki vatandaşımızın kafası karışmasın. 1 Kasım'da inşallah dosta, düşmana çok kuvvetli bir cevap vereceksiniz. İnşallah 1 Kasım'da AK Parti yeniden tek başına iktidara gelecek. AK Parti kazanırsa Türkiye kazanacak. AK Parti'nin kazanması demek; huzur, istikrar, güven demektir."
AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar, bugüne kadar nice insanların milletvekili olduğunu belirterek, "Geride ne bıraktılar? Bazıları is bıraktı, bazıları iz bıraktı. Bizler tabi ki iz bırakan siyasetçiler olmak istiyoruz" diye konuştu.
Vatandaşların, 7 Haziran'dan sonra belirsizliğin ve kaosun tüm acımasız ve dramatik sonuçlarını yaşadığını anlatan Ünüvar, "Bu ülkenin artık yeni bir belirsizliğe tahammülü yok. Gururla anlattığımız tablonun devam etmesi için, ülkenin demokratik kazanımları için, ülkenin kazanması için mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2015, 15:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER