banner6

AK Parti Mardin teşkilatı muhtarlarla bir araya geldi

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “Muhtarlık müessesi devlet millet ilişkilerinde vatandaşın isteklerini yerinde ve doğru şekilde gerekli yerlere ileten önemli mercilerin başında gelmektedir” dedi. Mardin Muhtarlar Derneği Başkanlığı’nı ziyaret eden AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, AK Parti Artuklu İlçe Başkanı Serdal Bağış il ve ilçe yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet mahalle muhtarlarıyla bir araya geldiler.

AK Parti Mardin teşkilatı  muhtarlarla bir araya geldi

Adnan AVUKA

MARDİN (İLKHABER) - AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “Muhtarlık müessesi devlet millet ilişkilerinde vatandaşın isteklerini yerinde ve doğru şekilde gerekli yerlere ileten önemli mercilerin başında gelmektedir” dedi.

Mardin Muhtarlar Derneği Başkanlığı’nı ziyaret eden AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, AK Parti Artuklu İlçe Başkanı Serdal Bağış il ve ilçe yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet mahalle muhtarlarıyla bir araya geldiler.

Ziyarete ilişkin açıklama yapan AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, muhtarların dertlerini dinlemek, sorun ve sıkıntılarına çare olmak için sık sık bir araya gelerek çözümler üreteceklerini söyledi. Kılıç, "AK Parti Mardin teşkilatı olarak sizler için daima hazır olacağız. Çünkü bizlere sunduğunuz taleplerin tamamının vatandaşın ve mahallenin sorunlarının olduğunu biliyoruz. İnşallah bizler elimizden geldiği kadarıyla sorunu çözebiliyorsak biz çözeceğiz, üst makamlara iletmemiz gerekiyorsa iletiriz. Yeter ki vatandaşımızın huzurunu bozacak, yaşam alanını kısıtlayacak her türlü olumsuzluğu bertaraf etmiş olalım" dedi. 

Sorumlu kişilerin bir araya gelerek memleketin ve mahallenin sorunlarını masaya yatırması toplumun refahı ve kalkınması adına önemli olduğunu dile getiren Kılıç, "Muhtarlar olarak sizlerde idare etme ve yönetme sisteminin birer parçasısınız. Sizler bu önemli ve onurlu görevi ifa ederken birçok şeyden de feragat ediyorsunuz. İnşallah birlikte sarf edeceğimiz gayretle ilimizin ve mahallelerimizin sıkıntılarını en aza indireceğiz. Vatandaşımızı memnun etmek, hayır duasını almak en büyük arzumuzdur" diye konuştu. 

Muhtarlar ise, İl Başkanı Faruk Kılıç ve teşkilatının kendilerine yaptıkları ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

  Program çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi. 

 

                                        

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42