banner6

Ak Parti Seyhan ilçe binası açıldı

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek tarafından hizmete açılan AK Parti Seyhan İlçe Başkanlığı binası partililerin yoğun ilgisini çekiyor.

Ak Parti Seyhan ilçe binası açıldı
Ak Parti Seyhan ilçe binası açıldı

 

ADANA(İLKHABER) – Maliye Bakanı Mehmet Şimşek tarafından hizmete açılan AK Parti Seyhan İlçe Başkanlığı binası partililerin yoğun ilgisini çekiyor. Açılış töreninde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik, AK Parti Adana Milletvekili Fatoş Gürkan Zopçuk,  İl Başkanı Ziyaeddin Yağcı, Seyhan Belediye Başkanı Prof. Dr Azim Öztürk ve Seyhan İlçe Başkanı Kasım Pamuk  da hazır bulundu. 

Ak Parti Seyhan İlçe Başkanı Kasım Pamuk, binayı seçim koordinasyon disiplininde yaptıklarını belirterek, mahalle mahalle, sokak sokak örgütlenmeye devam ettiklerini, bu çalışma temposu ile Büyükşehir’i alacaklarını ileri sürerek, şunları söyledi:

“Mahalle başkanlıklarının tamamını oluşturduk. Allah’ın izniyle 1670 sandıkta tüzüğümüzün emrettiği üzere her sandıkta 9 temsilci olmak üzere, toplamda Seyhan’da 15 bin 30 kişiyle dev bir ordu ile emir ve görüşlerinize hazır. Hem Seyhan belediyesi hem de büyükşehir belediyesi ile ilgili gerekli sinerjiyi biz buradan sağlayacağız. Bunun için çok çalışıyoruz. Bize inanan ve güvenenleri mahcup etmeyeceğiz.”

Ak Parti’nin her geçen gün daha da büyüdüğünü dile getiren Ak parti Adana Milletvekili Fatoş Gürkan Zopçuk, yeni binanın hayırlı ve uğurlu olmasını temenni etti.

Seyhan İlçe’nin tüm yöneticilerinin çok çalıştığını hatırlatan Seyhan Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk, uyum içerisinde çalıştıklarını söyledi. Seyhan ilçe Başkanı Kasım Pamuk ve ekibini kutladığını ve başarılarının devamını dilediklerini açıklayan Ak Parti il başkanı Ziyaedddin Yağcı, “Örnek bir ilçe istiyorsanız alın size Seyhan modeli.” şeklinde konuştu. 

Ak Parti Genel başkan yardımcısı Ömer Çelik ise bir ilçe binasının seçim koordinasyon merkezi havasında olmasının kendisi için heyecan verici olduğunu söyledi.

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ise, 1990 yılında Türkiye’nin milli gelirinin 198 milyar dolar olduğunu ve 2002 yılında bu rakamın hala yerinde saydığını kaydederek, "Ama Ak Parti hükümeti yaklaşık 200 milyar dolardan aldığı milli geliri, son 60 yılın en büyük küresel krizine rağmen, 770 milyar doların üzerine çıkartmış. 2007’den bu yana küresel ekonomi büyük bir kriz yaşıyor. Adana’da da biliyorum en büyük sorun işsizlik. Ama şuan dünyada da en büyük sorun işsizlik, ama sizin çaba verdiğiniz Ak Parti hükümeti yaklaşık 3,8 milyon vatandaşına iş buldu. Bizim nüfusumuz genç daha çok çalışmamız lazım. Adana’da da inşallah bu dar bakış açısı bir kenara bırakılır. İnşallah hep birlikte buraya yatırım çekmek için çalışacağız." diye konuştu.

Açılış sonrasında Bakan Şimşek ve Genel Başkan Yardımcısı Çelik ile birlikte misafirler Seyhan ilçe binasını gezerek, ilçe başkanı Kasım Pamuk’tan çalışmalar hakkında da bilgi aldılar.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER