banner6

AK Parti’den”Birlik” Yemeği

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adana İl Yönetimi, partinin kuruluşundan buyana çeşitli kademelerinde görev yapmış yöneticilerle yemekte buluştu.

AK Parti’den”Birlik” Yemeği

AK Parti’den”Birlik” Yemeği

 

 

 

ADANA(İLKHABER) - Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adana İl Yönetimi, partinin kuruluşundan buyana çeşitli kademelerinde görev yapmış yöneticilerle yemekte buluştu.

  Merkez Yüreğir İlçesi’nde tertiplenen yemeğe Milletvekilleri Fatma Güldemet Sarı ile Talip Küçükcan’ın yanı sıra AK Parti Adana Milletvekili Adayları, AK Parti Adana il ve ilçe yöneticileri, geçmiş dönemlerde belediye başkanlığı, AK Parti’de il ve ilçe başkanlığı ile teşkilatın çeşitli kademelerinde görevlerde bulunmuş çok sayıda davetli iştirak etti.

  Yemekte konuşan AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi. AK Parti teşkilatları olarak yoğun bir seçim sürecine girdiklerini belirten Başkan Fikret Yeni, “Bu seçimde de teşkilatlarımız üzerine düşeni yapıyor. Milletvekili adaylarımızla beraber çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmıyor. Biz bu davanın bayrağını devraldığımız siz büyüklerimizin deneyimlerinden de faydalanarak omuz omuza çalışmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

  Başkan Fikret Yeni, “Seçim sürecinde, sizin gibi, bizimle aynı yöne bakan, aynı idealleri, aynı hedefleri paylaşan siz değerli dostlarla bir araya geldik. Siz değerli büyüklerimizle istişare edeceğiz. Davetimize icabet etmekle bizleri onurlandırdınız. Bizlere güç verdiğiniz” dedi.

  Geçmiş dönemlerin il-ilçe başkanları ve milletvekili aday adayları da “Bizim de seçim çalışmalarında görev almak, var gücümüzle çalışmak boynumuzun borcudur.” dedi

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2015, 16:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER