banner6

Ak Partili Gürkan İmamoğlu Okul inşaatlarını inceledi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adana Milletvekili Av. Fatoş Gürkan İmamoğlu ilçesinde incelemelerde bulundu.

Ak Partili Gürkan İmamoğlu  Okul inşaatlarını inceledi
Ak Partili Gürkan İmamoğlu

Okul inşaatlarını inceledi

 

 

ADANA (İHA) - Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adana Milletvekili Av. Fatoş Gürkan İmamoğlu ilçesinde incelemelerde bulundu. 

  Gürkan ve beraberindekiler yapımı süren yatırımlardan İmamoğlu Devlet Hastanesi inşaatı, 24 derslikli Anadolu Lisesi inşaatı ve anaokulu inşaatında incelemelerde bulunup yetkililerden bilgi aldılar. Gürkan, sadece İmamoğlu'na değil, Adana'nın her yerine çok değişik yatırımlar yapıldığını ifade etti.

  Heyet daha sonra annesi vefat eden ilçe kurucu üyelerinden Mansur Çelik'e taziye ziyaretinde bulundu.

  Gürkan incelemeleri ve ziyaretleri sonrası AK Parti İmamoğlu İlçe Başkanlığını da ziyaret etti. Gürkan, burada yaptığı konuşmada şunları söyledi:

  "İmamoğlu ilçemizde bir dizi ziyaretler yaptık ve incelemelerde bulunduk. İlçe Başkanımız Nail Göçer Bey kendi ilçesine yatırım kazandırmak için elinden gayreti fazlasıyla göstermektedir. Hatta adeta çırpınmaktadır. Bizde Adana milletvekilleri olarak bölgemize gereken önemi her zaman veriyoruz. Bu yatırımların kazandırılması için emeği geçen herkesi tebrik ediyorum ve ilçe teşkilatımıza çalışmalarında başarılar diliyorum"

  Gürkan'a ziyareti esnasında Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci, AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Bahadır Balcılar, İmamoğlu İlçe Başkanı Nail Göçer, AK Parti Adana İl Yönetim Kurulu üyesi ve İmamoğlu Koordinatörü Uğur Uluğsu, Adana İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Selamet de eşlik etti.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER