banner6

Akbank, ATO üyelerine uygun kredi sağlıyor

Adana Ticaret Odası ile Akbank arasında imzalanan protokol ile ATO üyelerine uygun koşullarla kredi kullanabilme olanağının yanında bankacılık hizmetlerinde de kolaylıklar sağlandı.

Akbank, ATO üyelerine uygun kredi sağlıyor
Akbank, ATO üyelerine uygun kredi sağlıyor

 

ADANA(İLKHABER) - Adana Ticaret Odası ile Akbank arasında imzalanan protokol ile ATO üyelerine uygun koşullarla kredi kullanabilme olanağının yanında bankacılık hizmetlerinde de kolaylıklar sağlandı.

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin yaşadığı finans sorunlarını aşmalarına katkı sağlamayı hedefleyen Adana Ticaret Odası’nın, bu kapsamda Akbank işbirliğiyle hazırladığı kredi protokolü, ATO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Atila Menevşe ile Akbank Çukurova Bölge Müdürü Mustafa Aşkım Akata tarafından imzalanarak yürürlüğe girdi.

Protokol imza töreninde konuşan ATO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Atila Menevşe, Adana Ticaret Odası olarak üyelerinin yaşadıkları ve yaşayabilecekleri finansal sorunlar karşısında daha dirençli durmaları için çözüm üretmek istediklerini belirtirken, “Bu düşünceler ışığında ülke ekonomisinin lokomotifi konumundaki üyelerimizin ayakta tutularak kent ekonomisine dinamizm kazandırılabilmesine yönelik olarak bu protokolü imza aşamasına taşıdık. Bu protokol ile ihtiyaç duydukları kısa, orta uzun vadeli finansal ihtiyaçlarının ve diğer bankacılık hizmetlerinin karşılanabilmesi bakımından üyelerimize önemli bir fırsat sunabilmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Üyelerimiz böylelikle gereksinim duydukları nakit ihtiyaçlarını karşılayarak işletme sermayelerini güçlendirebilme imkanını elde edecekler ve bankanın sunduğu diğer hizmetlerden en avantajlı şekilde yararlanabileceklerdir. Bu konuda üyelerimize önemli imkanlar sağlayan Akbank’ın değerli yetkililerine, Odamız üyesi 25 binin üzerindeki firma adına şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

            ATO AKBANK PROTOKOLÜNÜN KAPSAMI

Akbank ile Adana Ticaret Odası arasında imzalanan protokol ile ATO üyeleri bankanın sunduğu aidat tahsilat sistemi, POS hizmetleri, KOBİ destek paketi, taksitli ticari krediler, ticari işyeri kredileri ve gayrinakdi kredilerden avantajlı koşullarda yararlanabilecekler

Anlaşma kapsamında, KOBİ Destek Kredisi’nden yararlanarak, Ticari Artı Para Kredisi ile şirket kredi kartı kullanan tüm KOBİ’ler üç ay boyunca çok sayıda avantajdan yararlanabilecekler. 150.000 TL’ye kadar KOBİ Destek Kredisi kullanan müşteriler, Akbank şubelerinden 10 adet havale, 10 adet EFT, 10 adet çek tahsilatı ile internet şubeden ise sınırsız havale ve EFT işlemini ücretsiz gerçekleştirebilecekler. 10 yapraklı çek karnesine vergi hariç ücretsiz sahip olurken, POS hizmetini de ücretsiz kullanabilecekler.

150.000 lira üzeri KOBİ Destek Kredisi kullanan müşteriler Akbank şubelerinden 20 adet havale, 20 adet EFT, 20 adet çek tahsilatı ile internet şubeden ise sınırsız havale ve EFT işlemini ücretsiz gerçekleştirebilecekler. 25 yapraklı çek karnesine vergi hariç ücretsiz sahip olurken, Akbank POS hizmetinden ücretsiz yararlanabilecekler.

Protokol kapsamında Adana Ticaret Odası üyelerinin aidat ödemelerini de Akbank şubelerinden ya da hesaplarından verecekleri otomatik ödeme talimatı ile gerçekleştirebilecekleri açıklandı.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42