banner6

Akdeniz'de şiir ve dans dolu gece

Adana'da Özel Akdeniz Okulları'nca organize edilen; 'Şiir ve Müzik Dinletisi Dans Gösterisi' etkinliği renkli görüntülere sahne oldu.

Akdeniz'de şiir ve dans dolu gece

Akdeniz'de şiir ve dans dolu gece

 

 

Adana'da Özel Akdeniz Okulları'nca organize edilen; 'Şiir ve Müzik Dinletisi Dans Gösterisi' etkinliği renkli görüntülere sahne oldu. Birbirinden ünlü şairlerin şiirlerine yer verilen gecede söylenen şarkılar ve yapılan danslar büyük beğeni topladı.

Seyhan Kültür Merkezi'nde düzenlenen ve yoğun ilgi gösterilen etkinlik, Can Dündar'ın kaleme aldığı; 'Kadın Dediğin' adlı yazısıyla başladı. Sunuculuğunu Özel Akdeniz Okulları 11-A Sınıfı'ndan Duygu Akcan'ın üstlenmiş olduğu gecenin ilk bölümünde: Nazım Hikmet, Cahit Sıtkı Tarancı ve Can Yücel gibi ünlü şairlerin şiirlerine yer verildi. Akdeniz Okulları öğrencileri tarafından seslendirilen şarkılarla birinci bölümün sonuna gelindi.

  Etkinliğin ikinci bölümünde okunan şiir ve seslendirilen parçalar, dinleyenlerinden tam not alırken, Özel Akdeniz Okulları lise bölümü öğrencilerinin dans gösterisi ise büyük alkış topladı. Özel Akdeniz Okulları öğretmenlerinden Demet Bulut ve Umut Şahbaz'ın da sahne aldığı 'Şiir ve Müzik Dinletisi Dans Gösterisi' etkinliğinde yaşanan coşku daha da arttı. Veli ve öğrencilerin keyifli anlar yaşadığı etkinlikte objektiflere de birbirinden renkli görüntüler yansıdı. Geceye; Özel Akdeniz Okulları Yönetim Kurulu Başkanvekili ve Genel Müdür Aycan Aktürk ile birlikte Eğitim Direktörü Esat Ergün, Lise Müdürü Mahir Karaca ve diğer okul yöneticilerinin yanı sıra öğrenci ve çok sayıda veli katıldı. 

  

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42