banner6

Aldırmaz: Türk polisi huzurun güvencesidir

Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, fedakarca görev yapan polislerin halkın huzurunun güvencesi olduğunu vurguladı.

Aldırmaz: Türk polisi  huzurun güvencesidir
Aldırmaz: Türk polisi

huzurun güvencesidir

 

   ADANA (İHA) - Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, fedakarca görev yapan polislerin halkın huzurunun güvencesi olduğunu vurguladı. 

  Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 167. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayınlayan Aldırmaz, "Polislerimiz ülkemizin her yerinde özveriyle, zorlu ve onurlu bir görevi yerine getirmektedir. Kanunlara saygılı bir şekilde, adalet duygusu içinde kamu güvenliğini sağlayan polislerimizi takdirle karşılıyor ve sevgiyle selamlıyorum" dedi.

  Aldırmaz, polis haftası boyunca gerçekleştirilen etkinliklerle polis-vatandaş yakınlaşmasının ve işbirliğinin sağlandığını belirterek, "Polisimiz hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan vatandaşımızın huzur ve güvenliğini sağlıyor. Canları pahasına görev yapan polislerimizin bu fedakarlığı her türlü takdirin üstündedir. Halkın can ve mal güvenliğinin koruyucusu olan emniyet mensuplarının Polis Haftası'nı kutluyorum. Bu vesile ile şehit polislerimizi rahmetle anıyor, görev yapan polislerimize üstün başarılar diliyorum" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER