banner6

Aldırmaz'ın mimarlık gururu

TMMOB Mimarlar Odası Adana Şubesi, Mimar Sinan'ı anma etkinlikleri çerçevesinde balo düzenledi. Park Zirve'de düzenlenen baloya Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, eşi Serpil Aldırmaz ile birlikte katıldı.

Aldırmaz'ın mimarlık gururu

Aldırmaz'ın mimarlık gururu

 


  ADANA (İHA) - TMMOB Mimarlar Odası Adana Şubesi, Mimar Sinan'ı anma etkinlikleri çerçevesinde balo düzenledi. Park Zirve'de düzenlenen baloya Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, eşi Serpil Aldırmaz ile birlikte katıldı. 

  Baloda konuşan Başkan Vekili Aldırmaz, gördüğü birlik beraberlik görüntüsünden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ankara'da Mimarlar Odası'nın Genel Kurulu'na katıldığını belirten Aldırmaz, "Orada arkadaşlarımla iftihar ettim. Adana'nın büyüklüğünü bir kez daha gösterdiler. Birçok iş yaptım, görevlerde bulundum ama yaptığım en iyi şey mimar olmaktır, Mimarlar Odası'na üye olmaktır. Mimar olduğum için gururluyum" dedi.

  Aldırmaz, mimarların hayatları boyunca insanların mutluluğu için çaba harcadığını da sözlerine ekledi.

  Mimarlar Odası Adana Şube Başkanı Bekir Kamışlı da, Mimarlar Odası Genel Kurulu'na katılmasından dolayı Zihni Aldırmaz'a teşekkür etti. Kamışlı, "Başkanımız bizi Ankara'da yalnız bırakmadı. Bize verdiği destekten onur duyduk. Başkanımızın da meslektaşımız olmasından, mimar olmasından mutluluk duyuyoruz. Kendisine teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER