banner6

Ambulans sürücülerinden ALL STAR

01-07 Aralık 2019 Acil Sağlık Hizmetleri Farkındalık Haftası Etkinlikleri kapsamında Adana İl Ambulans Servisi Başhekimliğinde görevli ATT(Acil Tıp Teknisyeni), AABT(Ambulans ve Acil Bakım Teknikeri) ve Sürücü personellerden oluşan yarışmacılarla ASTE All Star yarışması gerçekleştirildi.

Ambulans sürücülerinden ALL STAR

F. Metin MARACI

ADANA (İLKHABER) - 01-07 Aralık 2019 Acil Sağlık Hizmetleri Farkındalık Haftası Etkinlikleri kapsamında Adana İl Ambulans Servisi Başhekimliğinde görevli ATT(Acil Tıp Teknisyeni), AABT(Ambulans ve Acil Bakım Teknikeri) ve Sürücü personellerden oluşan yarışmacılarla ASTE All Star yarışması gerçekleştirildi.

ASTE Bölge Koordinatörü AABT. Cihan Azad Ekici ve ASTE eğitmenlerinin bulunduğu 3 kişilik jüri, yarışmacıları ambulansın güvenli kullanımı, manevra kabiliyeti, kontrollü hızlanma kontrollü frenleme ve güvenli sürüş teknikleri yönünden değerlendirmeye alındı.

Yarışmaya Acil Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Adnan Atılgan, Başkan Yardımcısı Dr. Reyhan Mazı ve İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Nihat Taşdoğan tarafından start verilirken, yapılacak olan değerlendirme sonunda dereceye girenlere madalyaları ve hediyeleri yarın takdim edilecek.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER